like productessencebounce & blend double-sided silicone brush Nr. 01 • Pędzelek do podkładu13,46 zł1 szt. (13,46 zł / 1 pcs)
like productessenceI Love Extreme Crazy Volume Waterproof • Tusz do rzęsod 13,04 zł12 ml (1086,67 zł / 1 l)
like product+4 więcej+1 więcejessencehydra kiss LIP TINT • Szminka w płynieod 13,04 zł4 ml (32,60 zł / 10 ml)
like productessenceExtreme gel top coat • Warst. wierzchnia lakieru do pazn.10,86 zł8 ml (13,58 zł / 10 ml)
Nowośćlike product6 Dostępne koloryessencemini eyeshadow palette • Paleta cieni do powiekod 17,40 zł3.6 g (48,33 zł / 10 g)
like productessencefix & LAST 14h make-up fixing LOOSE POWDER • Puder utrwalający17,99 zł9.5 g (18,94 zł / 10 g)
Nowośćlike product2 Dostępne koloryessenceCONTOURING duo PALETTE • Paleta do konturowaniaod 17,40 zł7 g (24,86 zł / 10 g)
like productessenceDULCE de leche BOMB shiny lipgloss • Błyszczyk do ust5,81 zł10 ml (581,00 zł / 1 l)
like product+16 więcej+13 więcejessenceCAMOUFLAGE+ Matt Waterproof • Korektorod 11,74 złSugerow.13,04 zł (-10%)8 ml (14,68 zł / 10 ml)
like product+1 więcejessencesoft TOUCH BOUNCY BLUSH • Różod 9,77 złSugerow.10,86 zł (-10%)5 g (19,54 zł / 10 g)
like product+1 więcejessenceCORRECT & CONCEAL under eye brightening • Korektorod 13,04 zł4 ml (32,60 zł / 10 ml)
like productessencewhat the length! lash growth serum • Serum do rzęs22,46 zł4 ml (56,15 zł / 10 ml)
Nowośćlike product+2 więcejessencebrow lift & freeze glue • Żel do brwiod 17,40 zł7 ml (24,86 zł / 10 ml)
Nowośćlike product+3 więcejessenceJUICY TINT lip marker • Szminkaod 12,16 zł3.5 ml (34,74 zł / 10 ml)
like productessenceMETA GLOW duo-chrome eye pencil • Kredka w sztyfcie10,86 zł0.22 g (493,64 zł / 10 g)
like productessencekabuki buffer brush Nr. 01 - Kabuki it real • Pędzelek kabuki22,46 zł1 szt. (22,46 zł / 1 pcs)
like product+1 więcejessenceGel Nail Colour • Lakier do paznokci w żeluod 7,80 zł8 ml (9,75 zł / 10 ml)
Nowośćlike product+1 więcejessencehydra kiss LIP BALM • Balsam do ustod 13,04 zł2.8 g (46,57 zł / 10 g)
like product+6 więcej+3 więcejessenceMini Nail Polish • Lakier do paznokciod 4,32 zł5 ml (8,64 zł / 10 ml)
Nowośćlike product+1 więcejessencejelly POT lip & cheek balm • Róż w kremieod 14,34 zł4 g (35,85 zł / 10 g)
like productessenceNAIL ART duo designer • Podwójny przyrząd do skórek8,68 zł1 szt. (8,68 zł / 1 pcs)
like productessencetoffee talk brown lip set • Zestaw do makijażu ust46,17 zł1 szt. (46,17 zł / 1 pcs)
like productessenceLash PRINCESS false lash effect eye set • Zestaw do makijażu oczu44,90 złSugerow.52,28 zł (-14%)1 szt. (44,90 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productessenceUV BASE & BUILD EASY OFF uv base coat • Baza do lakieru do paznokciod 13,04 zł5 ml (26,08 zł / 10 ml)
Nowośćlike productessenceLash PRINCESS volume & length • Tusz do rzęs17,40 zł10 ml (1740,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productessenceUV BASE EASY OFF uv base coat • Baza do lakieru do paznokci13,04 zł5 ml (26,08 zł / 10 ml)
like productessenceThe Nude Edition Pretty in Nude • Paleta cieni do powiek19,99 zł10 g (1999,00 zł / 1 kg)
like product+1 więcejessencewow what a brow pen waterproof • Kredka do brwiod 13,04 zł0.2 g (652,00 zł / 10 g)
like product+1 więcejessenceJUICY BOMB glossy butter balm • Balsam do ustod 12,16 zł2.5 g (48,64 zł / 10 g)
like productessenceTOP GLOSS top coat • Warst. wierzchnia lakieru do pazn.8,96 zł8 ml (11,20 zł / 10 ml)
like productessencecall me Queen dramatic false lash effect • Tusz do rzęs17,99 zł12 ml (1499,17 zł / 1 l)
Nowośćlike productessenceJUICY SERUM hydrating lip treatment • Balsam do ust13,04 zł7.5 ml (17,39 zł / 10 ml)