Nowośćlike product+3 więcejessencematte BLUR MATTIFYING COMPACT POWDER • Kompaktowy puderod 13,04 zł12 g (1086,67 zł / 1 kg)
like productessencebouncy PLUMP HYDRATING DEWY SPRAY • Spray utrwalający15,22 zł50 ml (304,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productessencewritten in the STARS nail sticker • Naklejki na paznokcie7,37 zł58 szt. (0,13 zł / 1 pcs)
like productessencehydra kiss LIP OIL trio • Zestaw do makijażu ust39,20 zł1 szt. (39,20 zł / 1 pcs)
like productessencewhat the fake! PRESS-ON NAILS manicure set - babyboomer • Zestaw do pielęgnacji paznokci19,58 zł28 szt. (0,70 zł / 1 pcs)
like productessencefrench MANICURE sheer beauty nail polish • Lakier do paznokciod 8,99 zł8 ml (11,24 zł / 10 ml)
like productessencethe ULTIMATE hybrid gel top coat • Warst. wierzchnia lakieru do pazn.13,04 zł8 ml (16,30 zł / 10 ml)
like productessenceJUICY BOMB body mist - Moody Musk • Spray do ciała17,06 zł100 ml (170,60 zł / 1 l)
like productessencewhat the fake! false lashes - natural cluster black • Rzęsy13,46 zł1 g (134,60 zł / 10 g)
like productessencepearly POTION MULTI-REFLECTIVE LIPGLOSS • Błyszczyk do ust15,22 zł3 ml (50,73 zł / 10 ml)
like productessenceI LOVE FLAWLESS SKIN matt + full coverage • Podkład w płynieod 26,99 zł30 ml (899,67 zł / 1 l)
like product3 Dostępne koloryessencebrow powder duo set • Puder do brwiod 13,04 zł2 g (65,20 zł / 10 g)
like productessencewhat the fake! GLASS SHINE Plumping Lip Filler • Błyszczyk do ust15,22 zł4 ml (38,05 zł / 10 ml)
like productessencewhat the length! extreme lengthening • Tusz do rzęs17,96 zł10 ml (1796,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productessenceCUTICLE REMOVER • Preparat do usuwania skórek8,68 zł8 ml (10,85 zł / 10 ml)
like product+2 więcejessencestudio nails UV GEL NAIL polish • Lakier do paznokci w żeluod 21,76 zł5 ml (43,52 zł / 10 ml)
like product+41 więcej+38 więcejessenceFOUNDATION stick • Podkład w sztyfcieod 17,99 złSugerow.21,76 zł (-17%)10 g (1799,00 zł / 1 kg)
Nowośćlike productessencewhat the fake! press-on nails PRESS & GO • Sztuczne paznokcie10,86 zł12 szt. (0,91 zł / 1 pcs)
like productessencewhat the fake! PRESS-ON NAILS manicure set - cat eye • Zestaw do pielęgnacji paznokci19,58 zł28 szt. (0,70 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productessenceUV GEL CLEANER nail cleaner • Zmywacz lakieru do paznokci13,04 zł110 ml (118,55 zł / 1 l)
like productessenceBRIGHTEN UP! • Podkład w poduszce19,15 złSugerow.23,94 zł (-20%)12 g (1595,83 zł / 1 kg)
like productessenceJUICY BOMB body mist - Sugar Swirl • Spray do ciała17,06 zł100 ml (170,60 zł / 1 l)
like productessenceLash Princess Curl & Volume Mascara • Tusz do rzęs17,99 zł12 ml (1499,17 zł / 1 l)
like productessenceLash Princess False Lash Effect EXTREME waterproof • Tusz do rzęs17,96 zł12 ml (1496,67 zł / 1 l)
like productessence10IN1 Nail Repair Strengthening Treatment • Utwardzacz do paznokci13,04 zł8 ml (16,30 zł / 10 ml)
like productessencethe super balm glossy lip treatment • Balsam do ust15,22 zł5 ml (30,44 zł / 10 ml)