like productessenceDROP OF sunshine HIGHLIGHTING DROPS • Rozświetlacz17,40 zł25 ml (696,00 zł / 1 l)
like product+1 więcejessenceWHAT A TINT! lip & cheek tint • Tint do ustod 14,34 zł5 ml (28,68 zł / 10 ml)
Nowośćlike productessenceEXTREME NAIL HARDENER Sheer Pink • Utwardzacz do paznokci9,98 zł8 ml (12,48 zł / 10 ml)
like productessenceMini Nail Polish Glossy Jelly • Lakier do paznokciod 4,32 zł5 ml (8,64 zł / 10 ml)
like product2 Dostępne koloryessenceCONTOURING duo stick • Sztyft do konturowaniaod 17,40 zł3 g (58,00 zł / 10 g)
like productessenceJUICY BOMB shiny lipgloss set • Zestaw do makijażu ust29,50 zł1 szt. (29,50 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productessenceActive Whitener BASE COAT • Baza do lakieru do paznokci8,68 zł8 ml (10,85 zł / 10 ml)
like productessenceExtreme last top coat • Warst. wierzchnia lakieru do pazn.10,86 zł8 ml (13,58 zł / 10 ml)
like productessenceFLAWLESS SKIN trio loose setting powder • Puder utrwalający17,40 zł8 g (21,75 zł / 10 g)
like productessenceGet Big! Lashes Volume Boost Waterproof • Tusz do rzęs11,49 zł12 ml (957,50 zł / 1 l)
like productessencematte liquid eyeshadow waterproof • Cień do powiekod 13,04 zł3 ml (43,47 zł / 10 ml)
like productessenceall about soft glow! fixing compact powder waterproof • Puder utrwalający13,04 zł8 g (16,30 zł / 10 g)
like productessencewhat the fake! false lashes - natural cluster brown • Rzęsy13,46 zł1 g (134,60 zł / 10 g)
Nowośćlike productessenceLash PRINCESS long-lasting eye pencil Waterproof • Eyeliner8,68 zł0.3 g (289,33 zł / 10 g)
like productessenceThe Rose Edition Lovely in Rose • Paleta cieni do powiek19,99 zł10 g (1999,00 zł / 1 kg)
like productessencejelly GRIP REFRESHING ALOE SPRAY • Spray utrwalający15,22 zł50 ml (304,40 zł / 1 l)
Nowośćlike product+1 więcejessenceHEART CORE jelly lip balm • Balsam do ustod 7,80 zł3 g (26,00 zł / 10 g)
like productessenceLash Princess slim brush long & curl waterproof • Tusz do rzęs17,40 zł12 ml (1450,00 zł / 1 l)
like productessencethe NUDE edition eye set • Zestaw do makijażu oczu37,90 złSugerow.43,56 zł (-13%)1 szt. (37,90 zł / 1 pcs)
Nowośćlike productessenceLash PRINCESS False Lash Effect TUBING • Tusz do rzęs17,40 zł12 ml (1450,00 zł / 1 l)