Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Nuit d'Oranger • Woda perfumowanaod 627,84 zł50 ml (12 556,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Imortelle • Woda perfumowanaod 627,84 zł50 ml (12 556,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Ylang Cananga • Woda perfumowanaod 627,84 zł50 ml (12 556,80 zł / 1 l)
+ PrezentNowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Santalum • Balsam do ciała348,80 zł300 ml (1162,67 zł / 1 l)
+ PrezentNowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Hysope • Żel pod prysznic248,52 zł300 ml (828,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Néroli • Woda perfumowanaod 545,00 zł50 ml (10 900,00 zł / 1 l)
+ PrezentNowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Magnolia Alba • Żel pod prysznic248,52 zł300 ml (828,40 zł / 1 l)
+ PrezentNowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Tuberosa 1974 • Woda perfumowana1055,12 zł150 ml (7034,13 zł / 1 l)
+ PrezentNowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Magnolia Alba • Balsam do ciała348,80 zł300 ml (1162,67 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Tubereuse Lazuli • Woda perfumowanaod 627,84 zł50 ml (12 556,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Rosa Damascena • Woda perfumowanaod 545,00 zł50 ml (10 900,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Chêne • Woda perfumowanaod 627,84 zł50 ml (12 556,80 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Verbena • Woda perfumowanaod 545,00 zł50 ml (10 900,00 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Santalum • Mydło w kostce156,96 zł100 ml (1569,60 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Magnolia Alba • Mydło w kostce156,96 zł100 ml (1569,60 zł / 1 l)
+ PrezentNowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Santalum • Żel pod prysznic248,52 zł300 ml (828,40 zł / 1 l)
Nowośćlike productChloéAtelier des Fleurs Magnolia Alba Refill • Perfumy stałe165,68 zł3 g (552,27 zł / 10 g)
+ PrezentNowośćlike productChloéChloé atelier des fleurs jaśminowy • Żel pod prysznic248,52 zł300 ml (828,40 zł / 1 l)