Conscious
UND GRETEL Knutzen Błyszczyk do ust 6 ml 4260390880309 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder

UND GRETEL Knutzen Błyszczyk do ust

Matte Apricot 01
Wszystkie 8 kolory
6
ml

200,54 zł / 10 ml,

zawiera VAT

120,32 zł
oszczędź 30,08 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 4 października a 6 października

Szczegóły produktu
  • Cecha szczególna: Bez olejów mineralnych, Bez alkoholu, Nie testowano na zwierzętach, Bez sulfatów, Bez parabenów, Bez silikonu
  • Certyfikat: BDIH

Nałożona samodzielnie, połyskująca wersja zyskuje uznanie dzięki przezroczystemu akcentowi kolorystycznemu i ekscytującemu błyskowi. Jako błyszczące wykończenie nałożone na szminkę TAGAROT, KNUTZEN sprawia, że usta wydają się pełniejsze. Matowe odcienie prezentują się jako mocno pigmentowane, kremowo płynne kolory do ust i zachwycają intensywnymi kolorami. Oba warianty zostały opracowane na bazie olejku z nasion rącznika i regenerującej witaminy E, nie wysuszają ust, lecz pielęgnuje je, nadając im aksamitną miękkość. Pachnie delikatnie cytrusami i chce uwodzić do pocałunków.

Pokaż więcej
Kryteria Conscious

Wolne od okrucieństwa

Ten produkt otrzymał certyfikat niezależnych organizacji zajmujących się dobrostanem zwierząt. Składniki nie były testowane na zwierzętach. Kupując ten produkt, możesz mieć pewność, że podczas jego opracowywania i produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta.

Naturalne

Ten produkt posiada certyfikat niezależnych stowarzyszeń zajumjących się kosmetykami naturalnymi i organicznymi. Taki certyfikat stanowi zapewnienie, że produkt ma w swoim składzie możliwie największy udział substancji naturalnych i organicznych. Z kolei syntetyczne substancje zapachowe czy barwiące, konserwanty, pochodne ropy naftowej i silikony są celowo i świadomie wykluczane.

Wolny od

Produkt nie zawiera żadnych substancji, które mogę szkodzić twojemu zdrowiu lub środowisku.

Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik