Slide 1 of 2
  • Picture
  • Image placeholder

Sigma BeautyTravel Kit Make Me ClassyZestaw pędzli

2 próbki gratis do każdego zamówienia

Jeszcze 1 w magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

Fri, 1/22/2021

Szczegóły produktu

Zestaw podróżny został zaprojektowany z myślą o makijażu, który sprawia radość, a zarazem jest funkcjonalny. Zestaw ten zawiera siedem poręcznych pędzelków do podróży z naszego najlepiej sprzedającego się zestawu Essential. Pędzelki są spakowane w innowacyjny i praktyczny pojemnik, który można przekształcić w dwa stojaki na pędzle, dzięki czemu pędzle są zawsze stylowe i uporządkowane.

Zestaw obejmuje:

E30 – Pędzelek do cieni: do podkreślania dolnej powieki i rozcierania cieni. Nadaj miękkość kresce wzdłuż górnej i dolnej linii rzęsy, połącz kreskę z cieniem do powiek, rozświetl wewnętrzny kącik oka.

E40 – Stożkowy pędzelek do rozcierania Miękkie blendowanie przy linii rzęs. Nanieś końcówką pędzelka cień na powiekę i rozetrzyj go wzdłuż powieki, aby uzyskać bardziej miękkie i olśniewające wykończenie.

E55 ─ Pędzelek do cieni do powiek: Równomierne nakładanie cieni. Dla równomiernego i skutecznego nakładania produktu należy rozprowadzać cień na całe powieki.

E65 – Mały skośny pędzelek do oczu Precyzyjne malowanie kresek. Przesuwa się gładko i delikatnie wzdłuż górnej i dolnej linii rzęs. Pędzelek przeznaczony do eyelinera w żelu, kremie lub w płynie.

F30 – Duży pędzelek do pudru: Równomierne nakładanie pudru oraz blendowanie sypkich produktów na twarzy i ciele.

F40 – Duży skośny pędzelek do konturowania: Nakładanie produktów na policzki. Skośne włosie umożliwia delikatne podkreślenie kości policzkowych. Nadaje się również do aplikacji różu.

F60 – Pędzelek do podkładu: Równomierna aplikacja podkładu. Do nakładania produktów płynnych lub w kremie, takich jak podkład lub baza.


  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik