Picture

Sigma Beauty Most Wanted Set Zestaw pędzli

W magazynie
darmowa dostawa od
Szczegóły produktu

Oto ulubieńcy naszych klientów. Najbardziej pożądany zestaw pędzelków obejmuje 5 najlepiej sprzedających się pędzelków Sigmy wybranych przez miłośników piękna takich jak Ty. Wymaluj swoją drogę do piękna z najgorętszymi narzędziami w branży

Zestaw obejmuje:

E25 – Pędzelek do blendowania: Precyzyjne rozcieranie. Blenduj kolory na powiece z dodatkową precyzją. Rozcieraj mocne linie i osiągnij efekt perfekcyjnego blendowania.

E30 – Pędzelek do cieni: do podkreślania dolnej powieki i rozcierania cieni. Nadaj miękkość kresce wzdłuż górnej i dolnej linii rzęsy, połącz kreskę z cieniem do powiek, rozświetl wewnętrzny kącik oka.

E40 – Stożkowy pędzelek do rozcierania Miękkie blendowanie przy linii rzęs. Nanieś końcówką pędzelka cień na powiekę i rozetrzyj go wzdłuż powieki, aby uzyskać bardziej miękkie i olśniewające wykończenie.

F35 – stożkowy pędzelek do rozświetlacza zakończony jest małą stożkową główką wykonaną z miękkiego włosia. Wykorzystaj ten pędzelek do nakładania rozświetlacza w pudrze na kości policzkowe, czoło, nos i wewnętrzne kąciki oczu.

F80 – płaski pędzelek kabuki™ Aplikacja produktów płynnych lub w kremie na górne partie twarzy, takie jak czoło lub policzki.

Kryteria Conscious
Zawartość zestawu
1 x E40 + 1 x E30 + 1 x F35 + 1 x E25 + 1 x F80
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać