Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Miss Sophie Paris Je T'aime Folia do paznokci 24 szt. 4260453591500 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder

Miss Sophie Paris Je T'aime Folia do paznokci

Paris Je T'Aime
24
szt.

2,86 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

68,59 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 30 września a 4 października

Szczegóły produktu
  • Efekty: Trwały

Nasze Mission Simply Sophisticated to ekskluzywne folie do paznokci, dzięki którym już dziś możesz mieć na swoich paznokciach przyszłe trendy.

Pokaż więcej
Użytkowanie

1. Oczyść swoje naturalne paznokcie, przecierając je zmywaczem do paznokci i usuwając nadmiar skórek. Nasze Nail Wraps możesz przykleić do naturalnych paznokci, paznokci pomalowanych lakierem oraz paznokci hybrydowych / wzmocnionych paznokci żelowych.

2. Wybierz odpowiedni rozmiar folii do paznokci dla danego paznokcia. Wskazówka: Jeśli trudno Ci wybrać rozmiar, wybierz mniejszą folię lub przytnij ją na wymiar. Wyjątkowo dużych folii do paznokci możesz użyć także do stóp.

3. Usuń przezroczystą folię ochronną. Zdejmij folię do paznokci i umieść ją na środku paznokcia. Pozostaw niewielki odstęp po lewej i prawej stronie paznokcia.

4. Najpierw dociśnij folię do paznokci na środku, a następnie ostrożnie po bokach. Nadmiar folii do paznokci zagnij do dołu.

5. Spiłuj nadmiar folii do paznokci pionowo od góry do dołu za pomocą szklanego pilnika do paznokci Miss Sophie’s Glass Nail File. Nałóż warstwę lakieru nawierzchniowego Miss Sophie's Top Coat na folię do paznokci. Usuwanie: Delikatnie przetrzyj paznokcie chusteczką nasączoną zmywaczem do paznokci.

Pokaż więcej
Składniki
Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acrylic Acid, Adipic Acid, Titanium Dioxide, Butyl Acetate, Epoxy Resin, Acrylate Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropanol, Tris-BHT Mesitylene, Xylene, Potassium Cumene Sulfonate
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik