Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Conscious
Luvia Highlight + Contour Set Zestaw pędzli 1 szt. 4260376614799 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Luvia Highlight + Contour Set Prime Vegan Zestaw pędzli

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 25 marca a 29 marca

Szczegóły produktu
  • Certyfikat: PETA global animal test-free

Uwodzicielskie kontury i zapierający dech w piersiach jedwabisty blask: Zestaw Highlight and Contour Set umożliwia ukierunkowane rozświetlenie miejsc, które chcesz podkreślić na twarzy. Wyselekcjonowane pędzelki o specjalnie zaprojektowanym kształcie główki sprawiają, że nakładanie rozświetlacza i produktów do konturowania staje się dziecinnie proste. Specjalny design pędzelka do konturowania optymalnie dopasowuje się do partii twarzy wokół kości policzkowych, czoła i żuchwy, zapewniając naturalny efekt. Grazile Fan nadaje policzkom niezwykle delikatny połysk, podczas gdy Glow Pro nadaje olśniewające akcenty na nosie, brodzie i łuku Kupidyna.

Te ręcznie wykonane pędzelki są całkowicie wegańskie i są dostępne w pięknie zaprojektowanym, naturalnym opakowaniu. W słodkiej, satynowej torbie możesz bezpiecznie przechowywać wszystkie pędzelki i zabrać je ze sobą wszędzie.

Kryteria Conscious
Zawartość zestawu
2 x pędzelek do rozświetlacza + 1 x pędzelek do konturowania + 1 x torba na pędzle
Użytkowanie

Pędzelek Contour Brush nadaje się do nakładania pudru konturującego i kremu do konturowania. Dwa pędzelki do rozświetlacza wyczarowują delikatny blask na obszarach takich jak policzki, nos i brwi. Pędzelek Glow Pro możesz również stosować do pudru utrwalającego.

Aby zapobiec zanieczyszczeniom skóry, regularnie czyść pędzelki. W tym celu zwilż włosie pędzelka letnią wodą, użyj mydła lub środka czyszczącego i spień okrężnymi ruchami. Spłucz pod bieżącą wodą. Powtarzaj czynność do momentu usunięcia wszystkich pozostałości makijażu. Dzięki temu pędzelki zachowują swoją wyjątkową gładkość.

Nigdy nie umieszczaj pędzelków do wyschnięcia na grzejniku ani nie susz suszarką.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać