Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
LIA Halal Nagellack Lakier do paznokci 11 ml 4260531911787 base-shot_pl
Image placeholder

LIA Halal Nagellack Lilac Lakier do paznokci

Lilac
11
ml

6404,55 zł / 1 l,

zawiera VAT

70,45 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Przewidywana dostawa:

między 6 grudnia a 9 grudnia

Szczegóły produktu
Odkryj nasze lakiery do paznokci LIA Halal i ich genialną formułę, która upiększa, pielęgnuje i chroni paznokcie. Lakier do paznokci łączy w sobie wysoką intensywność koloru z doskonałym kryciem, długotrwałą trwałością i teksturą, która jest łatwa do równomiernego nakładania i bez smug. To, co sprawia, że nasza formuła jest tak wyjątkowa, to unikalna struktura molekularna lakieru, która składa się ze składników na bazie wody, takich jak naturalne żywice i wysoce rozwinięty polimer. Polimer tworzy idealne połączenie między lakierem a paznokciem. W połączeniu z polimerem żywice przekształcają każdą warstwę lakieru w gładką powłokę o wysokim połysku. Nasze lakiery do paznokci tworzą porowatą strukturę kratową podczas procesu suszenia, co zapewnia szybką przepuszczalność wody i tlenu.
Pokaż więcej
Użytkowanie
Instrukcje bezpieczeństwa: Unikać kontaktu ze skórą. Postępować zgodnie z instrukcją użycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dokładnie wodą i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku kontaktu ze skórą, dokładnie spłukać wodą. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie stosować na zranione lub objęte stanem zapalnym paznokcie. Jeśli wystąpi zaczerwienienie skóry lub reakcje alergiczne, należy natychmiast przerwać kontakt z produktem i w razie potrzeby skonsultować się z lekarzem.
Pokaż więcej
Składniki
Octan butylu, octan etylu, nitroceluloza, cytrynian tributylu acetylu, alkohol izopropylowy, poliester-23, kwas adypinowy, kopolimer akrylanów, bentonit stearykonowy, kopolimer styrenu i akrylanów, alkohol diacetonowy, dwutlenek tytanu, jezioro Yellow 5, dibenzoesan glikolu dipropylenowego, izomaślan octanu sacharozy, krzemionka, maltol, tlenki żelaza, tetraizostearynian pentaerytrytylu, trietoksykaprylylosilan, kwas askorbinowy, czerń 2, wodorotlenek glinu, kwas fosforowy, patefenol, octan tokoferylu, palmitynian retinylu, olej z nasion Helianthus Annuus, tokoferol.
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza