Picture
Image placeholder
Image placeholder

GuerlainL'Essentiel FluidPodkład w płynie

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

sob., 26.06.2021

Szczegóły produktu

GUERLAIN po raz pierwszy łączy naturalność i efektywność makijażu. Podkład, którego składniki są w 97% naturalne*, z naturalnym i promiennym wykończeniem oraz 16-godzinną trwałością**. Sprawia, że cera staje się piękna, promienna i świeża. Podkład ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza i pozwala na odpowiednie dostosowanie grubości krycia (od lekkiego po średnie).

Dzięki podkładowi L'Essentiel skóra bez makijażu z każdym dniem staje się coraz piękniejsza. Formuła podkładu pozwala skórze oddychać, nawilża ją, wygładza i chroni przed wpływami środowiska. Cera staje się gładsza, a nierówności są coraz mniej widoczne. Wyjątkowy i nowatorski flakon, którego kształt nawiązuje do subtelnej sztuki równowagi, został zaprojektowany przez Mathieu Lehanneura. Dostępny w 12 odcieniach, dla każdego odcienia skóry. *Zgodność z normą ISO 16128, część 1 i 2. Pozostałe 3% przyczynia się do zachowania właściwości i konsystencji formuły przez dłuższy czas.

**Test instrumentalny z udziałem 20 kobiet, przeprowadzany przez niezależne laboratorium.

Podkład, który utrzymuje równowagę skóry i którego składniki są w 97% pochodzenia naturalnego*. L'Essentiel nie ma nic do ukrycia. Pozostałe 3% składników to świadomy wybór twórców podkładu. Spełniają one funkcję zwiększenia trwałości podkładu i zachowania jego zmysłowej konsystencji. Składniki pielęgnujące cerę (dwuskładnikowy ekstrakt z gumy tara i czerwonych alg) pozwalają jej oddychać** i zabezpieczają ją przed zanieczyszczeniem środowiska***. Składniki pielęgnujące cerę (w tym wyciąg z białego ziarna kakaowca w połączeniu z probiotycznymi i prebiotycznymi pochodnymi) pozwalają utrzymać ją w równowadze, wzmacniają barierę ochronną skóry i zapewniają odpowiednie nawilżenie***.

*Zgodność z normą ISO 16128 część 1 i 2 ** Badanie składników in vivo *** Badanie składników ex vivo **** Badanie składników in vitro


  • UV-Schutz: SPF 20
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Ochronny, Trwały, Naturalny
Użytkowanie

1) Aktywowanie: Pobudzaj cerę i zwiększaj jej blask, delikatnie masując skórę twarzy pędzelkiem L'Essentiel przed nałożeniem makijażu. Zaczynając od wewnętrznego kącika oka do ucha, a następnie w dół do podbródka.

2) Ujednolicanie: Nałożyć podkład bezpośrednio na pędzel L'Essentiel. Dozowanie zgodnie z pożądanym kryciem Następnie wklepać podkład na twarz w pięciu miejscach: Czoło, nos, podbródek, prawy policzek, lewy policzek. Następnie rozprowadzić od środka twarzy do zewnątrz wklepując, aby uzyskać równomierny efekt.
Wysyłka i dostawa