Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
essence Lashes To Impress Pojedyncze rzęsy 20 szt. 4059729255433 base-shot_pl
Image placeholder

essence Lashes To Impress Pojedyncze rzęsy

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 14 czerwca a 17 czerwca

Szczegóły produktu

Dzięki nowym rzęsom lashes to impress bundled single lashes spektakularny efekt jest dziecinnie prosty do osiągnięcia. Trzy pojedyncze rzęsy połączone u podstawy pozwalają na bardzo szybkie wypełnienie nieregularności w naturalnych rzęsach. Możesz ich używać pojedynczo lub nakładać je na całą linię rzęs, niezależnie od tego, czy są naturalnie krótkie czy fascynująco długie – dzięki tym gęstym rzęsom uzyskasz efekt zapierający dech w piersiach. Bardzo cienki i elastyczny pasek rzęs jest komfortowy w noszeniu i łatwy do nałożenia za pomocą dołączonego kleju do rzęs.

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Sztuczne rzęsy – podstawę sztucznych rzęs posmaruj dołączonym klejem i pozostaw do wyschnięcia na ok. 30 sekund. Delikatnie dociśnij do nasady rzęs naturalnych. Aby zdjąć sztuczne rzęsy, ostrożnie je ściągnij, a pozostałości kleju usuń palcami. W przypadku bezpośredniego kontaktu z oczami spłucz dużą ilością wody.
Składniki
Ingredients (Glue): Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Aqua (Water), Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać