Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Conscious
CATRICE Faked Rzęsy 1 szt. 4059729393616 base-shot_pl
Conscious
Image placeholder

CATRICE Faked Everyday Natural Rzęsy

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 10 czerwca a 14 czerwca

Szczegóły produktu
  • Efekty: Trwały
  • Cecha szczególna: Bezzapachowy, Bez parabenów, Bez oleju, Bez laktozy, Bez barwników, Bez substancji zapachowych, Bez alkoholu, Bez acetonu

Z Faked Lashes wygląd WOW jest gwarantowany. Możesz wybierać spośród różnych stylów rzęs o efektach od naturalnych do dramatycznych. Ultralekkie sztuczne rzęsy są wielokrotnego użytku i łatwe w aplikacji dzięki zintegrowanemu klejowi do rzęs. Plus: rzęsy przychodzą w opakowaniu wielokrotnego użytku, które jest idealne do przechowywania.

 

- Ze zintegrowanym klejem do rzęs
- Opakowania wielokrotnego użytku do przechowywania
- Dzięki sztucznym rzęsom możesz łatwo zagęścić i wydłużyć swoje naturalne rzęsy - dla wyrazistego spojrzenia na oczy. Wystarczy zwilżyć rzęsy przy linii rzęs klejem do rzęs, odczekać 20 sekund, przyczepić do linii rzęs palcami lub pęsetą, lekko docisnąć i gotowe.

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Sztuczne rzęsy pozwolą Ci uzyskać efekt gęstych, długich, pięknych rzęs. Sztuczne rzęsy nakładaj palcami lub pęsetą. Magnetyczne rzęsy są do przymocowania po obu stronach i nie wymagają użycia kleju. Tradycyjne sztuczne rzęsy mocujesz za pomocą kleju do rzęs: nałóż odrobinę kleju na pasek z rzęsami , odczekaj 20 sekund, umieść wzdłuż linii rzęs, lekko naciśnij – i gotowe!
Składniki
Glue: Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Aqua (Water), Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać