Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

bareMinerals Strength & Length Tusz do rzęs

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

pon., 25.10.2021

Szczegóły produktu

Wegański tusz do rzęs Strength & Length Mascara od bareMinerals sprawia, że rzęsy wydają się wyraźnie dłuższe i pełniejsze. Lekka, ultraczarna formuła ze wzmacniającym, roślinnym serum w ciągu 8 tygodni zapewnia wyraźnie dłuższe, pełniejsze, grubsze i gęstsze rzęsy - nawet bez nałożenia tuszu do rzęs.

Jak kwiaty rzęsy mogą łatwo ulec uszkodzeniu i wyglądać na słabe, gdy są niewłaściwie pielęgnowane. Natomiast dzięki właściwej pielęgnacji rosną i pokazują całe piękno - a przede wszystkim wzmacniają się.

Nasza kolekcja Strength & Length zawiera skuteczne, roślinne serum z kwiatu czerwonej koniczyny oraz skutecznego peptydu bogatego w aminokwasy, które sprawiają, że rzęsy wyglądają na mocne i zdrowe.

Unikalny kompleks zachwyca swoim podwójnym działaniem: Włoski stają się wzmocnione u nasady, dzięki czemu wytrzymują codzienne negatywne obciążenia, takie jak usuwanie makijażu i pocieranie oczu. Jednocześnie stwarzane są idealne warunki dla maksymalnego wzrostu. Pędzelek 3 w 1 Paddle Brush zapewnia podkręcenie rzęs za pomocą łyżeczki i sprawia, że są one dłuższe i bardziej podkręcone niż kiedykolwiek.

Użytkowanie

1. Umieść szczoteczkę poziomo pod rzęsami, jak najbliżej nasady rzęs. Przeciągnij w górę i na zewnątrz – nie musisz przy tym potrząsać szczoteczką. Zastosuj dowolną liczbę warstw i nadaj rzęsom fantastyczną długość oraz podkręcenie.

2. Aby uzyskać większą objętość, możesz użyć odwrotnej strony szczoteczki. Skoncentruj się na środkowych rzęsach, aby oczy wydawały się bardziej otwarte.

3. Za pomocą bocznego włosia szczoteczki podkreśl dolne i zewnętrzne rzęsy.

Wysyłka i dostawa