Slide 1 of 3
  • Picture
  • Image placeholder
  • Image placeholder

bareMineralsOriginal Foundation SPF 15Makijaż mineralny

W magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

wt., 27.04.2021

Szczegóły produktu

Naturalnie piękna dzięki sypkiemu podkładowi mineralnemu bareMinerals ORIGINAL SPF 15

Klasyk wśród podkładów bareMinerals oraz bestseller, który nadaje cerze blask i zapewnia niezawodne krycie. Podkład bareMinerals Original SPF 15 ma tak czysty skład, że można w nim spać. Wygląda jak puder sypki, w dotyku jest jak rozpływający się krem, a nakłada się go jak delikatny jedwab. Ten innowacyjny podkład składa się z pięciu czystych minerałów, zapewniając skórze nieskazitelny wygląd i naturalny blask. Tak powstaje wyjątkowy makijaż z wysokiej wartości naturalnych minerałów bez sztucznych konserwantów, talku, wosków, sztucznych wypełniaczy czy zapachów, dlatego nadaje się także do wrażliwej skóry. Podkład bareMinerals gwarantuje nieskazitelne wykończenie trwające do 8 godzin nawet osobom zmagającym się z bliznami, pryszczami, trądzikiem różowatym czy nierówną pigmentacją. Naturalna, mineralna ochrona przeciwsłoneczna SPF 15 chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB bez zbędnej chemii. Formuła jest lekka i łatwa do rozprowadzania, a jednocześnie zapewnia niezawodne krycie. Ujednolica cerę, zapewnia mocne krycie i nie wysusza skóry. Badania kliniczne dowiodły, że podkład bareMinerals ORIGINAL SPF 15 ma pozytywny wpływ na cerę przy dłuższym stosowaniu.

Podkład bareMinerals ORIGINAL SPF 15 składa się z zaledwie 5 naturalnych minerałów wysokiej jakości wydobywanych z ziemi, więc jego skład jest tak czysty, że można w nim spać. Cieszący się popularnością na całym świecie podkład mineralny bareMinerals jest dostępny w 20 różnych odcieniach podzielonych na 5 kategorii: Light, Medium, Tan, Dark i Deep. W każdej kategorii znajdziesz 4 odcienie, dzięki czemu na pewno znajdziesz ten idealnie dopasowany do Twojej cery. 


  • Rodzaj skóry: Cera wrażliwa, Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Ochronny, Naturalny, Kryjący
Użytkowanie

Swirl, Tap, Buff – Trzy kroki do idealnej cery

Niewielką ilość sypkiego podkładu mineralnego bareMinerals nałóż na pokrywkę pojemnika i nabieraj okrężnymi ruchami za pomocą pędzla (SWIRL). Następnie otrzep pędzel o pokrywkę, aby usunąć nadmiar podkładu (TAP). Na koniec rozprowadź podkład równomiernie na twarzy okrężnymi ruchami (BUFF). Dzięki temu uzyskasz efekt naturalnej, jednolitej i promiennej cery. Dzięki opatentowanemu zamknięciu CLICK, LOCK, GO pojemnik pozostaje szczelnie zamknięty także w czasie podróży.

WSKAZÓWKA: Aby otworzyć podkład po raz pierwszy, wystarczy mocno przekręcić pokrywkę w lewo.

Wysyłka i dostawa