Darmowa wysyłka od 119 zł
Certyfikowany sprzedawca
Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

YOPE (2 artykułów)

Filtry
Filtry
Sortuj według:
Sortuj według:
Dla kogo
Marka
Seria
Rodzaj produktu
Cena
-
Cecha szczególna
Sortuj według:
Twoje filtry:
Marka: YOPE

Nie udało się znaleźć odpowiedniego produktu?

Mydła YOPE – nowy wymiar mycia

Jak często myjemy ręce? A co ważniejsze, co dzieje się z naszymi rękami i skórą podczas ich mycia?

YOPE to coś więcej niż mydło, zaś kwestia mycia rąk stanowi filozofię marki produkującej naturalne mydła i płyny do mycia.

Sucha i podrażniona, często nawet popękana skóra to problem, z którym zmaga się wiele osób, a jego przyczyny są bardzo prozaiczne - stosowanie nieodpowiednich mydeł. Dlatego tak ważny jest wybór delikatnych, przyjaznych dla skóry środków myjących i pielęgnacyjnych, odpowiednich do codziennej higieny.

YOPE stawia sobie za cel nadrzędny sprostanie temu zadaniu. Ale dla firmy istotna jest nie tylko najwyższa jakość jej produktów. Równie ważne są estetyka i efektowny design, które zdaniem producenta są niezbędną koniecznością. Używając mydeł YOPE możemy zapomnieć o problemach bolesnej, podrażnionej, przesuszonej skóry.

Szeroka gama produktów YOPE

Marka YOPE to kosmetyki naturalne, które wyróżnia najwyższa jakość, a jednocześnie estetyka opakowania. W tak doskonałej oprawie prezentują się najwyższej jakości balsamy i mydła, delikatne dla skóry, o bardzo przyjemnej konsystencji i pięknym zapachu. YOPE łączy naturalność z nowoczesnym wzornictwem, oferując pielęgnację dłoni dostępną dla wszystkich, jako że przystępna cena jest jednym z założeń marki. Firma chce, aby jej produkty mogły zagościć u każdego, sprawiając że codzienna higiena i mycie rąk, staną się nie tylko przyjemnością, ale i pielęgnacyjnym rytuałem.

W szerokim asortymencie znajdziemy:

  • mydła w płynie
  • mydła do mycia ciała
  • mydła do użytku w kuchni
  • żele pod prysznic
  • balsamy do ciała i rąk
  • kremy do rąk

Firmę charakteryzuje również dbałość o detale. Subtelne, ale zabawne i przyjemne dla oka opakowania nadają produktom YOPE niepowtarzalny charakter, a ponadto stanowią dodatkowy walor, stając się miłym akcentem w kuchni lub w łazience.

Mydło YOPE: droga do sukcesu wiedzie przez naturalne esencje i delikatne aromaty

Tajemnica YOPE bez wątpienia tkwi w składnikach. Dzięki starannemu ich doborowi i profesjonalnym badaniom, firma oferuje najwyższej jakości produkty bazujące na naturalnych komponentach, w pełni bezpiecznych i przyjaznych dla skóry.

Marka unika stosowania parabenów, jak również silikonów, syntetycznych substancji zapachowych oraz sztucznych dodatków, które z powodzeniem zastępuje naturalnymi esencjami w subtelnych, łagodnych tonacjach. To zaś sprawia, że produkty YOPE nadają się nawet do bardzo wrażliwej skóry, jak również dla dzieci.