T3 Cura Suszarka do włosów 1 szt. 883349001071 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder

T3 Cura Luxe Black Suszarka do włosów

1
szt.

937,65 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

937,65 zł
oszczędź 401,85 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 30 września a 4 października

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skalpu: Wszystkie rodzaje skóry głowy
  • Efekty: Stylizacja, Szybkoschnący, Objętość

Zwiększ swoje wrażenia stylizacyjne dzięki T3 Digital IonAir i jego wszechstronnym poziomom ciepła i prędkości, przyciskowi Volume Booster i czujnikowi Auto Pause. Innowacyjna technologia Digital IonAir łączy kontrolowane cyfrowo ciepło z szerokim, delikatnym przepływem powietrza, który szybko suszy włosy, nadając im objętość i połysk. Jony ujemne z wbudowanego generatora o dużej mocy wygładzają łuski włosów, nadając im gładkość i eliminując puszenie. 5 poziomów ciepła i 2 poziomy prędkości w połączeniu z przyciskiem zimnego powietrza, które utrwala stylizację, umożliwiają indywidualne ustawienia dla wszystkich rodzajów i struktur włosów. Przycisk Volume Booster umożliwia wyłączenie jonizatora w celu zwiększenia tekstury i objętości włosów*. Czujnik Auto Pause automatycznie wyłącza przepływ powietrza po zwolnieniu uchwytu i ułatwia stylizację.

Dodatkowe funkcje: Ergonomiczny uchwyt, lekka konstrukcja, cicha praca, specjalna osłonka na filtr, trwały silnik, koncentrator do suszenia, koncentrator do stylizacji, kabel 2,75 metra z możliwością zwijania, 2 lata gwarancji.

Pokaż więcej
Użytkowanie

Wybierz pożądany poziom ciepła i prędkości. Wysusz włosy, używając nasadki do suszenia, aż będą suche w 80%. Dla uzyskania większej objętości i gęstości naciśnij przycisk Volume Booster. Zdejmij nasadkę do suszenia i załóż nasadkę do stylizacji. Podziel włosy na pasma o szerokości 7,5-10 cm. Nawiń pierwsze pasmo włosów na okrągłą szczotkę i zaczynając od ich nasady, przesuwaj w dół, kierując strumień powietrza zawsze na szczotkę. Po dotarciu do końcówek włosów, nakręć je w kierunku głowy i przytrzymaj. Kontynuuj stylizację, aż do całkowitego wyschnięcia pasm. Puść pasmo i przejdź do następnego. Utrwal stylizację za pomocą zimnego powietrza.

Stosowanie czujnika Auto Pause

Przed użyciem czujnika Auto Pause upewnij się, że przynajmniej jeden czujnik podczerwieni (IR) jest zasłonięty. Jeśli co najmniej jeden czujnik podczerwieni nie jest zasłonięty, przepływ powietrza zostanie zatrzymany, a wszystkie 5 diod LED zacznie migać. Aby wyłączyć czujnik Auto Pause, przytrzymaj przycisk prędkości, aż zacznie migać trzecia dioda LED. Powtórz krok, aby ponownie włączyć czujnik Auto Pause.

Pokaż więcej
Składniki

Cyfrowa technologia IonAir T3:

Precyzyjne, kontrolowane cyfrowo ciepło w połączeniu z szerokim, delikatnym przepływem powietrza, które profesjonalnie i szybko suszy włosy, nadając im jednocześnie objętość i połysk. Jony ujemne z wbudowanego generatora o dużej mocy wygładzają łuski włosów, nadając im gładkość i eliminując puszenie.

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik