Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
T3 Convertible Collection Lokówka 1 szt. 883349001781 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder

T3 Convertible Collection Twirl Trio Lokówka

1szt.

716,91 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

716,91 złoszczędź 790,59 zł
Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia
W magazynie
Darmowa wysyłka
Przewidywana dostawa:między 30 maja a 1 czerwca
Szczegóły produktu

Bezproblemowe tworzenie delikatnych, wyrazistych lub pełnych objętości loków – i wszystkich form pośrednich. Urządzenie Twirl Trio wyposażone jest w trzy wymienne cylindry (25 mm, 32 mm oraz 38 mm) dla tworzenia szerokiej gamy stylizacji dostosowanych do każdej długości włosów i na każdą okazję. Funkcje Convertible Collection: technologia cyfrowa T3 SinglePass, która utrzymuje równomierne ciepło w cylindrze podczas całego procesu stylizacji, a specjalistyczna ceramiczna powierzchnia zapobiega elektryzowaniu się włosów, nadając im blask i zapewniając idealną stylizację przez cały dzień. Konstrukcja z wyjmowanym cylindrem oferuje również dużą wszechstronność dla nieskończonej liczby stylizacji dzięki dodatkowym cylindrom T3 (możliwość dodatkowego zamówienia). 5 regulowanych ustawień ciepła (127–210°C); mechanizm blokujący jak w przypadku obiektywów aparatu; automatyczna międzynarodowa regulacja napięcia (100–240 V); automatyczne wyłączenie po godzinie; profesjonalny obrotowy kabel 360° o długości 3 m, zimna końcówka i stojak; 2 lata gwarancji.

Technologia cyfrowa T3 SinglePass

Urządzenie Twirl Trio zostało wyposażone w inteligentną technologię cyfrową dla tworzenia stylizacji jednym ruchem. Wewnętrzny mikrochip kontroluje wahania temperatury i zapewnia równomierne ciepło dla optymalnego stylizowania włosów.

Specjalne ceramiczne nasadki

Specjalna ceramiczna nasadka gładko przesuwa się, tworząc błyszczące, trwałe wykończenie bez efektu puszenia.

Pokaż więcej
Użytkowanie

Wysusz i rozczesz włosy. Podziel włosy na pasma i zepnij ich górną część. Następnie podziel dolną część na pasemka o szerokości 25-50 mm i rozpocznij modelowanie. Umieść końcówkę pasma pod klamrą i zwiń je do góry, okręcając włosy równomiernie wokół lokówki. Odczekaj kilka sekund, następnie puść klamrę. Aby uzyskać efekt luźnych, falistych loków delikatnie pociągnij za pasmo, zanim ostygnie.

W celu wymiany cylindra umieść boczne wypustki cylindra nad szczelinami w podstawie Convertible Base i mocno wciśnij cylinder. Przekręć blokadę, aż usłyszysz kliknięcie. Po zamocowaniu cylindra symbol kropki na jego blokadzie musi pokrywać się z symbolem blokady na podstawie Convertible Base.

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Przewidywana dostawa:między 30 maja a 1 czerwca

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza