T3 Bodywaver Lokówka 1 szt. 0883349001682 base-shot_pl
Image placeholder

T3 Bodywaver Waves and Volume Lokówka

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 23 marca a 27 marca

Szczegóły produktu

Duże, grube fale za jednym łatwym pociągnięciem. BodyWaver charakteryzuje się unikalną konstrukcją ze specjalnym wydrążonym cylindrem o średnicy 44 mm, 5 regulowanymi poziomami temperatury i ergonomicznym uchwytem do kształtowania fal, którym nadaje objętość i większy połysk z taką łatwością, jakby zajmował się tym profesjonalny stylista – efekt utrzymuje się nawet kolejnego dnia. Gładka i powalająca fryzura bez suszarki i okrągłej szczotki. BodyWaver z technologią radialną T3 SinglePass zapewnia równomierne ciepło, a tym samym szybkie, zdrowe i długotrwałe rezultaty. Niezależnie od typu i tekstury włosów BodyWaver umożliwia szybką, profesjonalną stylizację w dowolnym momencie bez niepotrzebnego nadwyrężania włosów. Inne cechy: Wybór temperatury z 5 stopniami do 210°C

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Zacznij od suchych, splątanych włosów. Podziel włosy na pasma i zepnij ich górną część. Następnie podziel dolną część na pasemka o szerokości 2,5–5 cm i rozpocznij modelowanie. Umieść końcówkę pasma pod klamrą i zwiń je, owijając włosy równomiernie wokół cylindra. Odczekaj kilka sekund, następnie zwolnij klamrę.

Technika:

Technika podwijania: Aby uzyskać delikatne, kręcone wykończenie, przytrzymaj lokówkę równolegle do podłogi i obróć pasmo do środka w kierunku twarzy. Powtarzaj czynność pasmo po paśmie, aż ułożysz wszystkie włosy.

Technika Flipping Out: Aby uzyskać efekt kręconych końcówek, przytrzymaj lokówkę równolegle do podłogi i przekręć pasmo z dala od twarzy. Aby uzyskać delikatne wykończenie, umieść pasma w tym samym kierunku. Aby uzyskać bardziej swobodny wygląd, umieść pasma w różnych kierunkach.

Technologia Rolling Away: Aby uzyskać delikatne, lekko opadające fale i loki, przytrzymaj lokówkę za pomocą klamry prostopadle do podłogi i odsuń pasmo z dala od twarzy. Wskazówka: Aby uzyskać bardziej wyraziste loki, użyj całej długości cylindra, zamiast pozwalać, aby włosy zachodziły na jeden obszar cylindra. Powtarzaj czynność pasmo po paśmie, aż ułożysz wszystkie włosy.

Technika Rolling Forward: W przypadku dużych fal i loków, które otaczają twarz, trzymaj lokówkę prostopadle do podłogi z klamrą skierowaną do tyłu i zawiń pasmo w kierunku twarzy. Powtarzaj czynność pasmo po paśmie, aż ułożysz wszystkie włosy.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać