Sante Pflanzen Pulver Farba do włosów 100 g 4025089041856 baseImage

Sante Pflanzen Pulver mahagonirot Farba do włosów

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu
  • Cecha szczególna: Bez laktozy, Bezglutenowy
Zapewnia efektowny kolor, połysk i objętość. Roślinna farba do włosów SANTE w 100% chroni włosy i stanowi naturalną alternatywę dla „tradycyjnych” farb do włosów opartych na składnikach chemicznych i syntetycznych. Poczuj różnicę! Dzięki farbom roślinnym SANTE uzyskasz piękne, naturalne refleksy. Farby SANTE łączą się z naturalnym kolorem włosów, nadając im indywidualny odcień, naturalnie wyglądającą objętość i jedwabisty połysk. 100% natury. 100% piękna. 100% indywidualności. SANTE to gwarancja trwałego, mieniącego się wieloma odcieniami koloru. Roślinne farby do włosów wnikają jedynie w zewnętrzną warstwę włosa i dlatego farbowanie jest całkowicie bezpieczne. Wokół każdego włosa tworzy się warstwa ochronna, przez którą prześwituje naturalny kolor włosów. W ten sposób powstaje całkowicie indywidualny odcień łączący naturalny kolor włosów z farbowanym refleksem. Roślinne farby do włosów nie zawierają amin aromatycznych ani innych składników syntetycznych. Efekt koloryzacji wynika wyłącznie z połączenia składników roślinnych.
Kryteria Conscious
Użytkowanie
Roślinna farba do włosów aktywuje się pod wpływem gorącej wody. W ten sposób powstaje kremowa, niekapiąca pasta, którą nakłada się na włosy. Ciesz się wyjątkowo pięknym, lśniącym kolorem i pielęgnuj swoje włosy w naturalny sposób. Naturalny barwnik łączy się z Twoim kolorem włosów, dając jedyny w swoim rodzaju rezultat. Aby sprawdzić jakiego rezultatu można się spodziewać na włosach, zaleca się wcześniejsze testowe pofarbowanie jednego kosmyka.
Składniki


Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder*, Beta Vulgaris (Beet) Root Powder, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Indigofera Tinctoria Leaf Powder, Indigofera Argentea Leaf Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Maltodextrin, Betaine, Aqua (Water), Algin
* z kontrolowanych upraw ekologicznych

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać