Picture

Logona Pflanzen Pulver Schokobraun Farba do włosów

Szczegóły produktu
Roślinne farby do włosów LOGONA są szczególnie delikatne, a zarazem trwałe. W przeciwieństwie do farb chemicznych nie ingerują w naturalną strukturę włosów. Roślinna farba do włosów tworzy warstwę barwiącą wokół każdego włosa. Dlatego też o rezultacie każdej koloryzacji decyduje kolor wyjściowy. Połączenie henny oraz innych roślinnych składników barwiących i pielęgnujących nadaje włosom połysk i objętość. Kolor "czekoladowy brąz" jest szczególnie polecany do włosów o odcieniach od jasnobrązowego do ciemnobrązowego. W zależności od Twojego naturalnego koloru włosów uzyskasz jeden z odcieni ze spektrum obejmującego "czekoladowy brąz".

  • Cecha szczególna: Bez laktozy, Bezglutenowy, Bez kwasu karminowego
  • Efekty: Trwały, Chroniący
Użytkowanie
Roślinną farbę do włosów miesza się z wrzącą wodą do uzyskania kremowej konsystencji. Przed zastosowaniem roślinna farba do włosów powinna nieco ostygnąć, ale należy nakładać jak najcieplejszą mieszankę. Rozprowadź farbę równomiernie na włosach, pasmo po paśmie. W razie potrzeby usuń resztki farby ze skóry. Przykryj włosy załączonym czepkiem termicznym i owiń ręcznik wokół głowy. Roślinne farby do włosów można zostawiać na włosach od 15 minut do dwóch godzin. Po upływie czasu aplikacji dokładnie spłucz włosy i ponownie je umyj. Zamiast szamponu zalecamy późniejszą pielęgnację włosów za pomocą odżywki do włosów farbowanych LOGONA. Po umyciu włosy można suszyć i stylizować jak zwykle.
Składniki


Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract*, Acacia Concinna Fruit Powder*, Emblica Officinalis Fruit Powder*, Eclipta Prostrata Leaf Powder*, Melia Azadirachta Leaf Powder*
* z kontrolowanych upraw ekologicznych

Wysyłka i dostawa