Slide 1 of 1
  • Picture

LayriteSuperholdKrem do stylizacji

Jeszcze 3 w magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

pon., 19.04.2021

Szczegóły produktu

DieLayrite (wymawiaj: „Lej–reit”, po polsku: „Leży prawidłowo”) pomady są absolutnym produktem kultowym ze słynnego sklepu „Hawleywoods Barbershop” w Kalifornii. 21 sekundowy klip o tym Barbershop oraz pomadzie Layrite na Youtube był wyświetlany 24 000 razy (stan marzec 2009) a produkty są prawdziwym szaleństwem. Przy tym pomada Layrite Superhold jest właściwie czymś więcej niż utrwalającym żelem, na bazie wody, farby i środków konserwujących. Różnicę w stosunku do klasycznego żelu zdaje się stanowić zawartość oleju rycynowego. A do mocnego utrwalania przyczynia się wosk pszczeli. Naniesiona na włosy pomada Layrite Superhold nie tylko zachowuje się jako trwałą pomada, ale także, sama w sobie, daje się formować.

Rezultat
Pomada Layrite Superhold charakteryzuje się doskonałym, mocnym utrwalaniem i plastycznością klasycznej pomady. I to na cały dzień. W każdej chwili (!) można ją rozczesać i umodelować na nowo, ponieważ nie wysycha ona tak szybko jak żel ani nie skleja włosów. Poza tym pomada daje się łatwiej zmywać niż żel do włosów. Poza tym nadaje włosom większą objętość, gdy zostanie nałożona jej niewielka ilość.

Ponieważ pomady Layrite nie zawierają oleju, jak klasyczne pomady, nie są one środkiem pielęgnacyjnym do włosów. Szczególnie w przypadku bardzo mocnego utrwalania, po południu włosy wyglądają tak, jak gdyby nałożono na nie matową pomadę: suchsze. Kształt pozostaje bez zarzutu a rozczesywanie jest bardzo łatwe.

Do jakich fryzur nadaje się ten produkt

Pomada Layrite Superhold jest średni trwałą pomadą do średniego utrwalania i w celu uzyskania zadbanej, jednolitej doskonale leżącej fryzury, bez powodowania efektu natłuszczenia. Żłobienie włosów typowe dla żelu w przypadku pomady jest nieznane. Pomada nadaję się najlepiej do włosów krótkich lub o średniej długości, cienkich i grubych. Dzięki niej frajdę sprawia wypróbowanie wszystkich, możliwych fryzur. Po niej powstają z tyły ułożone fryzury (Slickback) w stylu lat 30.–40., fryzury typu Elvis lub inne ulubione fryzury w stylu lat 50., jak Flattop, DA lub Pomp. Doskonale nadaje się także do nowoczesnych efektów uczesania, takich jak Spikes.

Do kogo jest kierowany ten produkt

  • Do wszystkich rodzajów włosów (obojętnie cienkich czy grubych)
  • Jako trwały podkład dla miękkich pomad nabłyszczających
  • Z myślą o fanach lat 30. i 40. (w celu osiągnięcia bardzo zadbanej fryzury)
  • W celu uzyskania efektu stylu Rockabilly fanów lat 50. i Rock'n'Rolla
  • Kierowany do miłośników zadbanych, klasycznych fryzur, bez przesadzania ze stylizacją.
  • Dla początkujących użytkowników pomad(ponieważ formuje się łatwo jak żel)
  • Z myślą o fanach czystych włosów(ponieważ zmywa się tak samo łatwo jak żel)
Użytkowanie

Pomadę Layrite Superhold najlepiej stosować na suche włosy. Producent – Hawleywood's Barbershop – zaleca, aby dla uzyskania najlepszych rezultatów spryskać wcześniej włosy sprayem pielęgnacyjnym Grooming (dla mężczyzn), który nawilża włosy oraz zapobiega ich wysuszaniu i łamaniu się. Nie jest to jednak obowiązkowe.

Klasyczna fryzura w stylu lat 30., 40. i 50.: nabrać na palec pomadę Layrite Superhold. Rozetrzeć w palcach lub dłoniach, aby zmiękła i nałożyć na włosy. Powtórzyć 1–4 razy, a następnie uczesać, nadając fryzurze odpowiedni kształt. Można dodać wody do pomady, aby uzyskać efekt „wet-look” – lub – po stwardnieniu pomady nałożyć odrobinę miękkiej pomady na włosy, aby zapewnić im dodatkowy połysk.

Składniki

Woda, Ceteareth-25, PEG-7 Glyceril Cocoate, PVP, Polysorbate-20, glikol propylenowy, PEG-7, hydrogenizowany olej rycynowy, hydrogenizowany wosk pszczeli PEG-8, perfumy, metikon PEG-8, hydantoina DMDM, paraben metylowy, barwnik czerwony 4 i żółty 5

Wysyłka i dostawa