L'Oréal Paris Studio Line Żel do włosów 150 ml 3600522471721 base-shot_pl

L'Oréal Paris Studio Line Invisi Fix Liquid Żel do włosów

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skalpu: Wszystkie rodzaje skóry głowy

Za sprawą produktu L’Oréal Paris Studio Line Spurenlos FX Liquid Gel każda stylizacja będzie się niezawodnie utrzymywać przez 24 godziny, zachowując przy tym naturalny wygląd. W przypadku płynnego żelu do włosów innowacyjna jest jego niezwykle delikatna konsystencja. To właśnie ona i wyjątkowa głowica rozpylająca umożliwiają optymalne rozprowadzenie płynnego żelu we włosach. Dzięki temu niezawodnie utrwala i świetnie utrzymuje się nawet wtedy, gdy jesteśmy aktywni, na przykład uprawiając sport – i to do 24 godzin. Bez sklejania się, bez obciążania, bez wysuszania i bez widocznych pozostałości – gwarancja całkowicie naturalnej, ustrukturyzowanej stylizacji włosów, która utrzymuje się przez cały dzień.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

L’Oreal Paris Studio Line Spurenlos FX Liquid Gel zaaplikuj z odległości ok. 20 cm na suche lub wilgotne włosy. Następnie rozprowadź żel dłońmi na całych włosach i dokładnie wmasuj. Na koniec ukształtuj włosy palcami, zyskując tym samym preferowany styl.

Ewentualnie L’Oreal Paris Studio Line Spurenlos FX Liquid Gel świetnie sprawdzi się też jako stylizujące wykończenie. W tym celu włosy należy najpierw wedle preferencji wystylizować, a następnie spryskać płynnym żelem.

Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać