L'Oréal Paris Magic Retouch Spray do nasady włosów 90 ml 3600523655816 base-shot_pl

L'Oréal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray Darkbrown - Black  Spray do nasady włosów

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 25 marca a 29 marca

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skalpu: Wszystkie rodzaje skóry głowy

Spray maskujący L'Oréal Paris Magic Retouch do nasady włosów w kolorze od ciemnobrązowego do czarno-brązowego świetnie sprawdza się w przypadku włosów od ciemnobrązowych do czarno-brązowych, pokrywając nawet szare kosmyki w zaledwie 3 sekundy. Mieszanka różnorodnych pigmentów harmonijnie dostosowuje się do długości włosów, umożliwiając bezstopniowe przejście! Dzięki temu praktycznemu pomocnikowi nawet spontaniczne, ważne spotkania nie stanowią teraz problemu. Wystarczy krótko wstrząsnąć puszką, spryskać, a nasada włosów jest już odpowiednio pokryta.

Kolor niezawodnie utrzymuje się aż do kolejnego mycia włosów – jest także odporny na pot, wilgoć czy stylizację. Spray do nasady włosów świetnie komponuje się ze wszystkimi farbami do włosów i produktami do koloryzacji, nawet tymi z salonu.

Dodatkowo spray maskujący L'Oréal Paris Magic Retouch do nasady włosów (kolory od ciemnego brązu do czarno-brązowego) świetnie sprawdza się w przerwie przed następną koloryzacją. Dzięki chroniącej formule bez dodatku amoniaku produkt można stosować codziennie bez obawy o to, że zaszkodzi włosom. Ochronny spray do włosów L'Oréal Paris de Luxe zapewni fryzurze odpowiednie wykończenie. Pozwala zachować świeżość koloru i zapewnia trwałość, bez sklejania.
Kryteria Conscious
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać