Picture
Image placeholder

L'Oréal Paris Excellence Cool Creme Nr. 7.11 - Ultra Kühles Mittelblond Farba do włosów

Zwykle Dostawa:

czw., 2.12.2021 - pon., 6.12.2021

Szczegóły produktu

Firma L'Oréal Paris opracowała nowy Excellence Cool Creme, który dzięki innowacyjnej formule fioletu zapewnia niesamowicie chłodne odcienie. Fioletowe substancje koloryzujące przeciwdziałają ciepłym odcieniom, które mogą powstać wskutek koloryzacji. Nowa fioletowa rutyna pielęgnacyjna pozwala cieszyć się po koloryzacji przez dłuższy czas chłodnym odcieniem koloru.

Delikatny, fioletowy szampon subtelnie oczyszcza skórę głowy i włosy z nadmiaru farby, a także wygładza powierzchnię włosów, co umożliwia rozkoszowanie się intensywnym, chłodnym połyskiem.

Bogaty w składniki odżywcze fioletowy balsam pielęgnacyjny neutralizuje niepożądane odcienie koloru i pozwala cieszyć się chłodnym kolorem.

  • Rodzaj skalpu: Wszystkie rodzaje skóry głowy
Użytkowanie
Przygotowanie: Raz jeszcze dokładnie zapoznaj się z załączoną instrukcją użytkowania. Wszystko zaczyna się od dobrego przygotowania: Przed przystąpieniem do koloryzacji przygotuj sobie następujące pomoce: Fartuch ochronny lub stary ręcznik, jednorazowe rękawiczki, plastikowe spinki do włosów i budzik do kontroli czasu wnikania. Farbowanie: Produkty EXCELLENCE są łatwe w użytkowaniu. Łączy się dwa komponenty, krem koloryzujący i odżywkę, a powstały produkt zostaje naniesiony na nieumyte włosy. Po czasie oddziaływania wystarczy go spłukać.
Składniki
C227585/1).
Wysyłka i dostawa