Picture
Image placeholder

L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Nr. 200 - Schwarzbraun Farba półtrwała do włosów

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

czw., 28.10.2021

Szczegóły produktu

Intensywny produkt do koloryzacji L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Glanz-Reflex 200 w kolorze czarnobrązowym nadaje włosom w kolorze od czarnobrązowych do czarnych piękny, głęboki odcień o zmysłowym połysku, a jednocześnie intensywnie je pielęgnuje – utrzymuje się do 28 myć. Intensywna, delikatna formuła nie ma w swoim składzie amoniaku, przez co wyróżnia się delikatnym zapachem. Kremowa formuła optymalnie pokrywa siwe włosy i upiększa je. Gwarancja naturalnie wyglądającego koloru pełnego blasku i niesamowitego połysku.

Po farbowaniu nadający połysk balsam z dodatkiem miodu sprawia, że włosy zyskują blask. Balsam pozwala Ci rozkoszować się gładkimi, zadbanymi włosami o wyjątkowym połysku. Kremową teksturę można łatwo nałożyć, a dodatkowo nie ścieka.


  • Rodzaj skalpu: Wszystkie rodzaje skóry głowy
Użytkowanie
Podstawę udanego odcienia stanowi przygotowanie. Dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi i skorzystaj z następujących pomocy: 1. Ciemny ręcznik, który pomoże ochronić odzież 2. Klamry do włosów ułatwiające oddzielenie pasemek 3. Budzik ułatwiający zatrzymanie czasu oddziaływania 4. Zawartość opakowania z profesjonalnymi rękawiczkami, mleczkiem, kremem koloryzującym i balsamem zapewniającym blask. Aplikacja: Krem koloryzujący dodaj do mleczka i energicznie wstrząśnij butelką. Tak przygotowaną mieszankę nakładaj pasemko po pasemku na wilgotne, nieumyte włosy. Po około 20 minutach dokładnie spłucz i zastosuj balsam zapewniający połysk. Spłucz po upływie 2 minut.
Składniki
C199653/1).
Wysyłka i dostawa