Invisibobble Power Gumka do włosów 3 szt. 4260285373237 baseImage

Invisibobble Power True Black Gumka do włosów

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 30 marca a 3 kwietnia

Szczegóły produktu
Dzięki wzmocnionemu spiralnemu kształtowi gumka invisibobble® POWER dosłownie wnika we włosy i gwarantuje wyjątkowo mocne trzymanie nawet podczas intensywnego wysiłku, przy zachowaniu charakterystycznego dla invisibobble® komfortu noszenia. Gumka invisibobble® POWER to idealny partner podczas wysiłku fizycznego. Jest odporna na wodę i pot oraz łatwa do usunięcia nawet z mokrych włosów.

Rozpuszczone czy związane? Już nie musisz się nad tym zastanawiać!
Dzięki invisibobble możesz mieć jedno i drugie, ponieważ po rozpuszczeniu kucyka na włosach nie pozostaje nieestetyczne wgniecenie. Dzięki specjalnemu kształtowi gumki nacisk rozkłada się w taki sposób, że noszenie jej nie deformuje włosów.

Zapobiega bólom głowy.
Innowacyjny rozkład nacisku gumki invisibobble na włosy sprawia, że nie ciągnie ona pojedynczych włosów ani skóry głowy, zapobiegając w ten sposób bólom głowy.

Mocno trzyma włosy.
Dzięki spiralnemu kształtowi i zastosowaniu elastycznego materiału invisibobble dosłownie sięga w głąb włosów, zapewniając ich mocne trzymanie i wysoki komfort noszenia nawet przy dużym obciążeniu.

Zapobiega rozdwajaniu się końcówek i łamaniu się włosów.
Gumka invisibobble ma wyjątkowo gładką powierzchnię, nawet kiedy jest rozciągnięta, dzięki czemu nie ociera się o powierzchnię włosa jak konwencjonalne gumki do włosów, ale chwyta się jej, zapobiegając w ten sposób uszkadzaniu włosów. Ponadto precyzyjne spojenie końców gumki invisibobble eliminuje konieczność łączenia ich stosowanym w tradycyjnych gumkach do włosów metalowym zaciskiem.

Jest odporna na wodę i pot.
Gumka invisibobble to idealne rozwiązanie również na dzień spędzony na plaży lub podczas uprawiania sportu! Nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Łatwo się zdejmuje nawet z mokrych włosów.

Nie wykręca i nie rozrywa włosów.
Dzięki gładkiej powierzchni i wyraźnie spiralnemu kształtowi invisibobble znacznie trudniej wplątuje się we włosy niż tradycyjne gumki.

Innowacyjne akcesorium do stylizacji włosów.
Dzięki invisibobble szybko i łatwo wykonasz nowoczesną fryzurę na każdą okazję, bez konieczności używania spinek i klamer.
Kryteria Conscious
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać