Slide 1 of 1
  • Picture

InvisibobbleNano Pretzel BrownGumka do włosów

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

sob., 22.05.2021

Szczegóły produktu
Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją włosów, czy jesteś profesjonalistą, oraz czy chcesz stworzyć romantyczny warkocz, czy też luźny kok – to niepozorne akcesorium do stylizacji sprawi, że będzie to bułka z masłem! Mały spiralny pomocnik w tworzeniu wyszukanych stylizacji. Pomoże Ci rozdzielić włosy na mniejsze pasma, ustabilizować nawet złożoną fryzurę, a także stworzyć modne warkoczyki, a to wszystko bez używania spinek ani wsuwek.

Rozpuszczone czy związane? Już nie musisz się nad tym zastanawiać!
Dzięki invisibobble możesz mieć jedno i drugie, ponieważ po rozpuszczeniu kucyka na włosach nie pozostaje nieestetyczne wgniecenie. Dzięki specjalnemu kształtowi gumki nacisk rozkłada się w taki sposób, że noszenie jej nie deformuje włosów.

Zapobiega bólom głowy.
Innowacyjny rozkład nacisku gumki invisibobble na włosy sprawia, że nie ciągnie ona pojedynczych włosów ani skóry głowy, zapobiegając w ten sposób bólom głowy.

Mocno trzyma włosy.
Dzięki spiralnemu kształtowi i zastosowaniu elastycznego materiału invisibobble dosłownie sięga w głąb włosów, zapewniając ich mocne trzymanie i wysoki komfort noszenia nawet przy dużym obciążeniu.

Zapobiega rozdwajaniu się końcówek i łamaniu się włosów.
Gumka invisibobble ma wyjątkowo gładką powierzchnię, nawet kiedy jest rozciągnięta, dzięki czemu nie ociera się o powierzchnię włosa jak konwencjonalne gumki do włosów, ale chwyta się jej, zapobiegając w ten sposób uszkadzaniu włosów. Ponadto precyzyjne spojenie końców gumki invisibobble eliminuje konieczność łączenia ich stosowanym w tradycyjnych gumkach do włosów metalowym zaciskiem.

Jest odporna na wodę i pot.
Gumka invisibobble to idealne rozwiązanie również na dzień spędzony na plaży lub podczas uprawiania sportu! Nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Łatwo się zdejmuje nawet z mokrych włosów.

Nie wykręca i nie rozrywa włosów.
Dzięki gładkiej powierzchni i wyraźnie spiralnemu kształtowi invisibobble znacznie trudniej wplątuje się we włosy niż tradycyjne gumki.

Innowacyjne akcesorium do stylizacji włosów.
Dzięki invisibobble szybko i łatwo wykonasz nowoczesną fryzurę na każdą okazję, bez konieczności używania spinek i klamer.
Wysyłka i dostawa