Limited
Picture

Invisibobble Nano Pretzel Brown Gumka do włosów

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Szczegóły produktu
Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją włosów, czy jesteś profesjonalistą, oraz czy chcesz stworzyć romantyczny warkocz, czy też luźny kok – to niepozorne akcesorium do stylizacji sprawi, że będzie to bułka z masłem! Mały spiralny pomocnik w tworzeniu wyszukanych stylizacji. Pomoże Ci rozdzielić włosy na mniejsze pasma, ustabilizować nawet złożoną fryzurę, a także stworzyć modne warkoczyki, a to wszystko bez używania spinek ani wsuwek.

Rozpuszczone czy związane? Już nie musisz się nad tym zastanawiać!
Dzięki invisibobble możesz mieć jedno i drugie, ponieważ po rozpuszczeniu kucyka na włosach nie pozostaje nieestetyczne wgniecenie. Dzięki specjalnemu kształtowi gumki nacisk rozkłada się w taki sposób, że noszenie jej nie deformuje włosów.

Zapobiega bólom głowy.
Innowacyjny rozkład nacisku gumki invisibobble na włosy sprawia, że nie ciągnie ona pojedynczych włosów ani skóry głowy, zapobiegając w ten sposób bólom głowy.

Mocno trzyma włosy.
Dzięki spiralnemu kształtowi i zastosowaniu elastycznego materiału invisibobble dosłownie sięga w głąb włosów, zapewniając ich mocne trzymanie i wysoki komfort noszenia nawet przy dużym obciążeniu.

Zapobiega rozdwajaniu się końcówek i łamaniu się włosów.
Gumka invisibobble ma wyjątkowo gładką powierzchnię, nawet kiedy jest rozciągnięta, dzięki czemu nie ociera się o powierzchnię włosa jak konwencjonalne gumki do włosów, ale chwyta się jej, zapobiegając w ten sposób uszkadzaniu włosów. Ponadto precyzyjne spojenie końców gumki invisibobble eliminuje konieczność łączenia ich stosowanym w tradycyjnych gumkach do włosów metalowym zaciskiem.

Jest odporna na wodę i pot.
Gumka invisibobble to idealne rozwiązanie również na dzień spędzony na plaży lub podczas uprawiania sportu! Nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Łatwo się zdejmuje nawet z mokrych włosów.

Nie wykręca i nie rozrywa włosów.
Dzięki gładkiej powierzchni i wyraźnie spiralnemu kształtowi invisibobble znacznie trudniej wplątuje się we włosy niż tradycyjne gumki.

Innowacyjne akcesorium do stylizacji włosów.
Dzięki invisibobble szybko i łatwo wykonasz nowoczesną fryzurę na każdą okazję, bez konieczności używania spinek i klamer.
Wysyłka i dostawa