Limited
Nowość
ghd Dreamland Zestaw do stylizacji włosów 1 szt. 5060777126872 base-shot_pl
Limited
Nowość
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

ghd Dreamland duet style™ Gift Kit 2023 Zestaw do stylizacji włosów

1
szt.

1539,16 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

1539,16 zł
oszczędź 464,94 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
Darmowa wysyłka

Przewidywana dostawa:

między 7 grudnia a 11 grudnia

Szczegóły produktu

Zestaw upominkowy ghd duet style™. Słyszałaś wiele historii o dobrych dniach dla włosów i w te Święta nadszedł czas, aby doświadczyć ich na własnej skórze. Podaruj legendę ghd i odkryj fenomen nieskończonych możliwości stylizacji, spełniając swoje marzenia dzięki ekskluzywnemu zestawowi upominkowemu do stylizacji gorącym powietrzem ghd duet style™. Odkryj rewolucyjną profesjonalną stylizację gorącym powietrzem ghd duet style™ 2 w 1, wraz z naszym gadżetem ghd sleek talker i ekskluzywnym czarnym aksamitnym etui. Pierwsza stylizacja gorącym powietrzem* 2 w 1, która przekształca włosy z mokrych w wystylizowane - bez uszkodzeń termicznych.*** ghd duet style™ suszy i stylizuje włosy za pomocą jednego narzędzia. Rewolucyjna technologia Air-Fusion™ w unikalny sposób łączy zaawansowaną aerodynamikę wewnętrzną z 4 inteligentnymi płytkami w specjalnej komorze do stylizacji ghd. Dla szybszej stylizacji i bezprecedensowych rezultatów,** przy użyciu tylko jednego narzędzia. Inteligentne czujniki Infinity utrzymują równomierną temperaturę od nasady aż po same końce włosów, zapewniając doskonałą wydajność suszenia przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej wilgotności włosów. **** Od mokrych włosów po elegancką stylizację bez uszkodzeń termicznych,*** bez syczenia i zapachu spalenizny, dla niespotykanie pięknych i gładkich włosów do 48 godzin** z 42% większą ochroną przed wilgocią.ghd sleek talker - olejek do stylizacji wet to sleek: Olejek do stylizacji wet to sleek nadaje włosom gładkość. Sposób użycia: Nałożyć 2-3 pompki na osuszone ręcznikiem włosy, w zależności od ich długości i struktury. Rozprowadź równomiernie na długości i końcach włosów, a następnie wysusz i ułóż fryzurę. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj z urządzeniem ghd duet style *, które łączy gorące powietrze z podgrzewanymi płytkami do stylizacji. **Test konsumencki, 142 kobiety, czerwiec 2021 r. ***Nie wykryto termicznego uszkodzenia włosów po 100 cyklach 4 przejść w trybie od mokrych do stylizacji w porównaniu z naturalnie wysuszonymi włosami. **** w porównaniu z naturalnie wysuszonymi włosami, w zależności od zastosowania przez użytkownika końcowego. Przy wysokiej wilgotności w trybie stylizacji na mokro w porównaniu z ghd helios, szczotką i ghd platinum+.

Pokaż więcej
Zawartość zestawu
1 x prostownica + 1 x olejek do stylizacji + 1 x etui
Pokaż więcej
Użytkowanie

- Zestaw upominkowy GHD DUET STYLE™: składający się z suszarki ghd duet style, olejku do stylizacji ghd sleek talker i ekskluzywnego twardego etui^ - PIERWSZA SUSZARKA GORĄCEGO POWIETRZA 2 W 1 - SUSZENIE I STYLIZACJA ZA POMOCĄ JEDNEGO NARZĘDZIA: ghd duet style przekształca włosy z mokrych w wystylizowane - bez uszkadzania włosów** - AIR-FUSION TECHNOLOGY™: Połączenie wewnętrznej aerodynamiki i 4 inteligentnych płytek niskotemperaturowych z powłoką o wyjątkowym połysku - dla najwyższej wydajności suszenia. Zachowuje naturalną wilgotność włosów. *** SHINE SHOT™ DLA SUCHYCH WŁOSÓW: Zmienia narzędzie w stylizator bez przepływu powietrza z optymalną temperaturą stylizacji 185°C - Dla natychmiastowo wolnych od puszenia się włosów* i 2x więcej połysku*** - GHD SLEEK TALKER: Idealny olejek do stylizacji z ghd Heat Protection System dla gładkich i gładkich rezultatów.
- POWER COUPLE: ghd sleek talker został opracowany w połączeniu z ghd duet style - dla 25% dłuższej kontroli puszenia^^, 4x więcej ujarzmienia włosów^^ oraz miękkich i gładkich włosów, które utrzymują się do 72 godzin^^.
- INNE CECHY GHD DUET STYLE: Niższy poziom hałasu*, 45% mniejsze zużycie energii****, automatyczny tryb uśpienia po 30 minutach bez użycia, przewód o długości 2,7 m, nakładka ochronna na płytkę, 2-letnia gwarancja producenta *Testowane przez konsumentów, 142 kobiety, Czerwiec 2021 **Nie wykryto termicznego uszkodzenia włosów po 4 przejściach w trybie stylizacji na mokro w porównaniu z naturalnie wysuszonymi włosami ***W porównaniu z naturalnie wysuszonymi włosami, w zależności od sposobu użytkowania przez użytkownika końcowego **** zmierzone w trybie stylizacji na mokro w porównaniu z suszarką do włosów ghd ze szczotką, w zależności od sposobu użytkowania przez użytkownika końcowego.
To etui nie jest odporne na wysoką temperaturę ^^ w porównaniu z użyciem samej suszarki duet style ^^ w porównaniu z naturalnie wysuszonymi włosami.

Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik, Karta płatnicza