dyson Corrale Prostownica 1 szt. 5025155046289 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Dyson Corrale Nickel/Fuchsia Prostownica

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 6 kwietnia a 12 kwietnia

Szczegóły produktu

Elastyczne płytki grzejne ze stopu manganu i miedzi
Dopasowują się do włosów, dzięki czemu można je układać przy niższej temperaturze i ograniczyć uszkodzenia o 50%.

Pierwsza bezprzewodowa prostownica o pełnej mocy
4-ogniwowy akumulator litowo-jonowy zapewnia taką samą moc, jak w przypadku produktów przewodowych oraz zapewnia przy tym elastyczność bezprzewodowego urządzenia.

Z przewodem lub bez niego.
Do 30 minut prostowania bez przewodu lub możliwość alternatywnego użytkowania z kablem przez dłuższy czas.

Bardzo szybkie ładowanie
Możliwość naładowania akumulatora do poziomu 90% w ciągu zaledwie 40 minut.

3 precyzyjne ustawienia temperatury
Różne ustawienia temperatury – 165°C, 185°C i 210°C – zapewniają skuteczną stylizację wszystkich rodzajów i długości włosów.

Inteligentna opcja regulacji temperatury
Nasz zintegrowany system czujników reguluje temperaturę płyt grzejnych 100 razy na sekundę.

Chroni kolor włosów.
Nadmierna temperatura może spowodować silne blaknięcie włosów. Prostownica do włosów Dyson Corrale™ wyposażona jest w elastyczne płyty grzejne, które umożliwiają prostowanie przy zastosowaniu niższej temperatury. Pozwala to chronić włosy, a dodatkowo zachować ich kolor.

2 lata gwarancji
Z bezpłatną usługą odbioru i dostawy firmy Dyson.

Kryteria Conscious
Zawartość zestawu
1 x prostownica do włosów + 1 x podstawa ładująca + 1 x magnetyczny kabel ładujący 360°
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać

Prostownica do włosów Dyson Corrale - najnowsza innowacja techniczna zapewniająca gładkie włosy

Marka Dyson jest znana na całym świecie dzięki swoim innowacyjnym produktom. Marka ta pochodzi od Jamesa Dysona. Jako pierwszy opracował on odkurzacz bezworkowy, co w tamtych czasach było rewolucją techniczną. Odkurzacze Dyson nadal są pionierami w dziedzinie technologii. W międzyczasie marka poszerzyła swoje produkty o wiele więcej - w szczególności należą do nich produkty do pielęgnacji włosów. Po produkcie Dyson Airwrap i suszarce do włosów Supersonic, prostownica do włosów Dyson Corrale to najnowsza innowacja.

Doskonale wyprostowane włosy przy mniejszej ilości ciepła dzięki prostownicy do włosów Dyson Corrale

Kto nie ma naturalnie błyszczących, gładkich włosów, dla tych prostownica jest prawdziwym wybawcą. Jednak przeważnie bardzo wysoka temperatura sprawia, że włosy są przy tym bardzo mocno uszkodzone. Właśnie ten problem zauważył Dyson i opracował prostownicę do włosów Dyson Corrale. Wygładza ona włosy, ale wymaga niższego ciepła, co sprawia, że włosy są mniej uszkodzone.

Technologie zastosowana w prostownicy Dyson Corrale

Idealnie wyprostowane włosy przy mniejszej ilości ciepła i aż do 50% mniej uszkodzeń włosów, jak to dokładnie działa? Szczególną cechą prostownicy Dyson są jej płyty grzewcze. Składają się one ze stopu manganu i miedzi. Jest ona elastyczna i doskonale dopasowuje się do włosów. I właśnie tutaj jest duża różnica. Konwencjonalne prostownice mają płytki grzewcze, które nie są regulowane, co oznacza, że napięcie na włosach nie jest równomiernie rozłożone. Aby wszystkie włosy zostały wyprostowane równomiernie, potrzebna jest wysoka temperatura.

Elastyczne płytki prostownicy Dyson Corrale doskonale dopasowują się do włosów, nacisk na włosy równomiernie się rozprowadza. Dzięki temu można stworzyć tę samą stylizację w niższej temperaturze. Ponadto prostownica Dyson Corrale ma inteligentny system temperatury, w którym wbudowane czujniki regulują temperaturę 100 razy na sekundę, dzięki czemu ustawiona temperatura nigdy nie zostanie przekroczona.

Wygładzająca dysza tworzy kontrolowany i precyzyjny strumień powietrza. Za pomocą okrągłej szczotki, idealnie ukształtowane końcówki włosów mogą być stylizowane za pomocą wygładzającej dyszy.

Inną clou jest funkcja bezprzewodowa. Dzięki 4-komorowemu akumulatorowi litowo-jonowemu Dyson Corrale można bez problemu stosować bez kabla przez 30 minut. Technologia ta jest również stosowana w odkurzaczach Dyson. Ładowanie akumulatora całkowicie zajmuje 70 minut. Jeśli stylizacja trwa dłużej, prostownicę do włosów można po prostu ponownie podłączyć do jej kabla. Jak najlepiej układać włosy za pomocą prostownicy Dyson Corrale - zarówno kręcone, gładkie, jak i z plażowymi falami, idealny wygląd jest bardzo prosty.

C Curls

Beach Waves

Soft Waves