Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Puder na odrosty


Puder na odrosty - kiedy nie masz czasu na fryzjera

Odrost to zmora każdego, kto poddaje włosy koloryzacji. W dodatku jeszcze do niedawna jedynym sposobem na jego pozbycie się było ponowne farbowanie. Zmieniło się to jednak z chwilą, gdy na rynku pojawił się puder na odrosty. Pomyśleć, że ten innowacyjny produkt zyskał sławę nie za sprawą swych niezwykłych właściwości, a dzięki Jennifer Lopez! W jednym z wywiadów dla czasopisma “InStyle” wyznała bowiem, że kiedy nie ma czasu na wizytę u fryzjera, sięga po swój ulubiony puder na odrosty. Jeśli więc i Ty zmagasz się z tym problemem, sprawdź dostępne u nas pudry na odrosty!

Puder na odrosty - najszybsza alternatywa dla farbowania

Koloryzacja włosów to od lat jeden z najpopularniejszych zabiegów fryzjerskich. Stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, niestety nie jest on pozbawiony wad. A największą z nich jest właśnie odrost… I mimo iż do dziś głównym trwałym sposobem na jego zatuszowanie jest kolejna koloryzacja - równie ciekawą alternatywą okazuje się puder na odrosty. Ten innowacyjny kosmetyk pozwala bowiem pozbyć się odrostu w zaledwie kilka sekund! Łatwy w aplikacji i nie pozostawiający plam czy zacieków - zapewnia świetne krycie, które utrzymuje się do pierwszego mycia. Dzięki niemu możesz więc pożegnać się z kłopotliwym odrostem - i to bez wielogodzinnej wizyty u fryzjera!

Najlepszy puder na odrosty - nasze ulubione produkty

Z reguły kojarzony ze zwiększającym objętość fryzury pudrem do włosów, wbrew pozorom kosmetyk ten wcale nie musi mieć formy pudru. Istnieje bowiem kilka wersji tego produktu, w tym:

  • Sypki puder na odrosty - który tak jak Texture Dust it od Schwarzkopf Professional Osis może być dostępny np. w formie dozownika. Produkt ten może się znajdować także pudełku ze szczoteczką do aplikacji, czego przykładem jest puder na odrosty Dualsenses Color Revive od Goldwell.

  • Puder na odrosty w kamieniu - a w zasadzie w paletce, w której znajduje się sprasowany puder. W zestawach takich jak Insta Recharge od Wella Professionals znalazł się również pędzelek do aplikacji oraz poręczne lusterko.

To, jaki rodzaj produktu wybierzemy, wpłynie zatem na sposób jego nakładania. Puder na odrosty w sypkiej postaci można wysypać z pudełeczka prosto na głowę. W przypadku pudru w kamieniu będzie do tego potrzebny pędzelek. Zdaniem specjalistów pozwala on jednak uzyskać większą precyzję.

Nie tylko puder na odrosty - poznaj inne rozwiązania

Jak się okazuje, puder na odrosty nie jest jedynym sposobem na to, by ukryć niesforny odrost. Równie pomocny w jego błyskawicznym zamaskowaniu może okazać się spray na odrosty. W odróżnieniu od pudru, produkt ten dostępny jest w areozolu. Należy stosować go bezpośrednio na odrost, nanosząc produkt  tuż u samej nasady. Dla jeszcze lepszego efektu warto zastosować puder zwiększający objętość lub spray zawierający sól morską. Odrost można zakryć również za pomocą opaski do włosów lub apaszki, którą przewiąże się głowę.