Darmowa Wysyłka Od 129 Zł
Do 2 Darmowych Próbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 129 Zł

Płyn po goleniu

52 Artykuły
Strona1z3

Płyn po goleniu - klasyk pielęgnacji mężczyzn

Mężczyźni z natury są minimalistami. Kiedy jednak mowa o zaroście, bardzo chętnie sięgają po płyn po goleniu. Kojarzony z dobrym stylem, jest bardzo mocnym akcentem na koniec golenia. Co więcej, kosmetyk ten posiada wiele zalet. Poznaj je wszystkie razem z produktami z oferty flaconi!

Czy warto używać wody po goleniu?

Golenie to ważny etap pielęgnacji dla każdego mężczyzny. Jednym z jego elementów jest płyn po goleniu. Warto go używać ze względu na:

  1. Podrażnienia - maszynki do golenia są ostre i powodują podrażnienia. Płyn przynosi natomiast ukojenie.

  2. Działanie antybakteryjne - kosmetyk ten działa antybakteryjnie i oczyszcza skórę. Wielu mężczyznom pomaga on również uporać się z trądzikiem. Zawarty w wodzie alkohol zabija bakterie i zarazki.

  3. Długotrwałe orzeźwienie - oraz poczucie świeżości, które powoduje rześki i intensywny zapach płynów po goleniu.

W popkulturze płyn po goleniu stał się atrybutem męskości. Tak jak i używane w trakcie golenia eleganckie pędzle do golenia. Przede wszystkim jednak pozwala on mężczyznom zadbać o skórę twarzy, a jego stosowanie przynosi ulgę. Dlatego też często zawierają go zestawy do golenia.

Płyn po goleniu - orzeźwienie na cały dzień

Sukces płynów po goleniu polega na ich orzeźwiających nutach zapachowych. Nie brak w nich świeżości, cytrusów, zapachów morza, sosny, drzewa sandałowego czy cedru. Często zawierają także fougere i inne, nowoczesne akordy. To właśnie dzięki nim produkt ten jest kojarzony z tzw. cool freeze effect. Jest on również wynikiem alkoholu, który pojawia się w jego składzie. W kontakcie z podrażnioną po goleniu skórą kosmetyk odkaża skórę, sprawiając uczucie odświeżenia. Na końcu warto też zastosować krem do golenia, który nawilży cerę.