Picture

Wonderstripes Beauty Tapes S+M Taśma do powiek

Zwykle Dostawa:

pon., 31.01.2022 - czw., 3.02.2022

Szczegóły produktu
WONDERSTRIPES – błyskawiczny lifting powiek
Nowa kosmetyczna sztuczka. Piękne oczy w zaledwie kilka sekund. Przyjazne dla skóry paski korekcyjne w ciągu kilku sekund pozwalają uzyskać świeże, błyszczące spojrzenie oraz młodzieńczy wygląd. Są łatwe w użyciu, niewyczuwalne na powiece i pozostają na swoim miejscu przez cały dzień. Niewielkie, przezroczyste paski działają niczym lifting do powiek i świetnie sprawdzają się w przypadku kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wystarczy nakleić pasek na szparę powiekową, a oczy staną się większe. Spojrzenie natychmiast nabierze blasku i wyjątkowej świeżości. Doskonale sprawdzają się w przypadku zwisających czy opadających powiek, a także wtedy, gdy nasze oczy są zmęczone i niewielkie. WONDERSTRIPES
 • Dostępne w 3 rozmiarach (S, M, L)
 • Transparentne i przyjemne w noszeniu
 • Łatwe i proste w użyciu
 • Przebadane dermatologicznie

  WONDERSTRIPES są wykonane z polietylenu (PE) i naklejek PSA (pressure-sensitive-adhesive) do samoprzylepnych produktów medycznych bądź specjalnych jednorazowych artykułów medycznych. WONDERSTRIPES są przetestowane dermatologicznie!

  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Napinający, Wygładzający, Utrwalający
  Użytkowanie
  1. Powieka musi być odtłuszczona i sucha! Najlepiej przetrzeć powiekę za pomocą niezawierającego olejków toniku do skóry i pałeczki lub wacika kosmetycznego. Doskonale nadaje się do tego odświeżający WONDERSTRIPES TONIC 2. Ostrożnie odklej pasek paznokciem od folii. 3. Spójrz prosto w lustro, pochyl głowę nieco w tył i zamknij oko. W tej pozycji fałda na powiece jest najlepiej widoczna. 4. W zależności od typu oka i właściwości skóry wygładź powiekę nieco ku górze, umieść pasek ostrożnie w fałdzie powiece i jeszcze raz dociśnij lekko 2 palcami.
  Wysyłka i dostawa