Slide 1 of 1
 • Picture

WonderstripesBeauty Tapes LTaśma do powiek

Jeszcze 1 w magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

sob., 24.04.2021

Szczegóły produktu

WONDERSTRIPES – błyskawiczny lifting powiek
Nowa kosmetyczna sztuczka Piękne oczy w zaledwie kilka sekund. Przyjazne dla skóry plastry korekcyjne w ciągu kilku sekund pozwalają odzyskać świeże, błyszczące spojrzenie oraz młodzieńczy wygląd. Są łatwe w użyciu, niewyczuwalne na powiece i pozostają na swoim miejscu przez cały dzień. Niewielkie, przezroczyste paski pozwalają osiągnąć efekt niczym po liftingu powiek i świetnie sprawdzają się w przypadku kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wystarczy umieścić pasek w załamaniu powieki, a oko od razu staje się większe: Spojrzenie natychmiast jest pełne blasku i wyjątkowo świeże. Świetne rezultaty osiąga się szczególnie w przypadku opadających powiek, zwisających fałd skóry na powiekach oraz przy zmęczonych, małych oczach. WONDERSTRIPES

 • Produkt dostępny w 3 rozmiarach (S, M, L)
 • Transparentne i przyjemne w noszeniu
 • Łatwość i prostota użycia
 • Przebadano dermatologiczne
 • Rozmiar L nadaje się do średniej korekcji powiek i dużych oczu.

  Paski WONDERSTRIPES są wykonane z polietylenu (PE) oraz kleju PSA (pressure-sensitive-adhesive), stosowanego w przypadku samoprzylepnych produktów medycznych, bądź specjalnych jednorazowych artykułów z dziedziny techniki medycznej. Paski WONDERSTRIPES przebadano dermatologiczne!


  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Napinający, Wygładzający, Utrwalający
  Użytkowanie
  1. Powieka musi być odtłuszczona i sucha! Najlepiej przetrzyj powiekę za pomocą niezawierającego olejków toniku do skóry i pałeczki lub wacika kosmetycznego. Doskonale nadaje się do tego odświeżający WONDERSTRIPES TONIC 2. Ostrożnie odklej pasek paznokciem od folii. 3. Spójrz prosto w lustro, pochyl głowę nieco w tył i zamknij oko. W tej pozycji zmarszczka przy powiece jest najlepiej widoczna. 4. W zależności od typu oka i właściwości skóry wygładź powiekę nieco ku górze, umieść pasek ostrożnie w zmarszczce przy powiece i jeszcze raz dociśnij lekko dwoma palcami.
  Wysyłka i dostawa