Slide 1 of 3
  • Picture
  • Image placeholder
  • Image placeholder

WeledaBienen-SetZestaw do pielęgnacji ciała

Brak w magazynie
Szczegóły produktu

20 maja 2020 r. będziemy obchodzić Światowy Dzień Pszczół. To dobra okazja, aby zwrócić uwagę na znaczenie tych owadów dla środowiska. W ramach wsparcia za każdy zakupiony zestaw zapewnimy prawdziwe powierzchnie kwieciste w celu zachowania naturalnej bioróżnorodności.

Firma Weleda utworzy 1m2 powierzchni kwiecistej za każdy zakupiony zestaw prezentowy, wspierając tym samym projekt «BienenBlütenReich», który został powołany do życia przez zainicjowaną za sprawą Mellifera e. V. sieć Blühende Landschaft. Na terenie całych Niemiec zapewnia przyjazne owadom pokryte kwiatami powierzchnie, które stanowią środowisko zdobywania pokarmu i życia dla zagrożonych owadów, ptaków oraz niewielkich ssaków. W 2019 roku projekt już po raz drugi został wyróżniony przez dekadę ONZ Różnorodność Biologiczna.

ZAWARTOŚĆ

Oba popularne produkty, Skin Food Light i produkt do pielęgnacji ust Everon, zawierają w swoim składzie cenny wosk pszczeli.
 

  • SKIN FOOD Light 75 ml
    Ten szybko wchłaniający się krem idealnie nadaje się do pielęgnacji suchych partii skóry twarzy i ciała. Intensywne nawilżenie pozwala ugasić pragnienie skóry.
     
  • Produkt do pielęgnacji ust EVERON® 4,8 g

Produkt do naturalnej pielęgnacji ust wspiera ich naturalną równowagę nawilżenia i chroni przed wyschnięciem.

Wysyłka i dostawa