Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Veet Kaltwachsstreifen Plastry z woskiem na zimno 40 szt. 4002448136880 base-shot_pl

Veet Kaltwachsstreifen Sensible Haut Easy Gel Plastry z woskiem na zimno

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 8 czerwca a 12 czerwca

Szczegóły produktu
Dzięki paskom do depilacji woskiem na zimno Veet możesz cieszyć się jedwabiście gładką skórą nawet przez 4 tygodnie. Żelowa formuła z Easy-Gelwax: • otacza i aktywnie chwyta nawet bardzo krótkie włosy* (*1,5 mm) • usuwa włosy razem z cebulkami i zapewnia gładką skórę nawet przez 28 dni. Dzięki temu możesz uzyskać długotrwale gładką skórę od pierwszego zabiegu, nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia z użyciem pasków do depilacji woskiem na zimno. Specjalna formuła zawiera olejek migdałowy.
Kryteria Conscious
Użytkowanie
1 Powoli pociągnij pasek do depilacji woskiem na zimno za okrągły koniec. 2 Przyłóż pasek woskowy tak, aby okrągły koniec był ustawiony w kierunku wzrostu włosów. Kilkakrotnie wygładź pasek w kierunku wzrostu włosów. 3 Napręż skórę. Chwyć koniec paska woskowego i przeciągnij go w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów płasko wzdłuż skóry, wykonując jak najszybszy ruch. 4 Po depilacji usuń ewentualne pozostałości wosku chusteczką do pielęgnacji.
Składniki
KALTWACHSSTREIFEN: Hydrogenated Styrene/Methyl Styrene/Indene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Silica, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl, Hydroxyhydrocinnamate Pflegetücher: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Limonene​
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać