Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
Do 2 Darmowych Pròbek
Certyfikowany Sprzedawca
Prawo Zwrotu W Ciągu 120 Dni
Darmowa Wysyłka Od 87 Zł
The Konjac Sponge Gentleman's Shaving Sponge Gąbeczka do twarzy 1 szt. 5055113801353 base-shot_pl

The Konjac Sponge Gentleman's Shaving Sponge Bambuskohle Gąbeczka do twarzy

Brak w magazynie
Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Cera tłusta, Cera zanieczyszczona
  • Efekty: Rozjaśniający, Oczyszczający
  • Cecha szczególna: Bezglutenowy, Wegański

Konjac Gentleman’s Gąbka do golenia z węglem bambusowym (edycja premium)

Przeznaczona do skóry męskiej oraz tłustej z tendencją do powstawania pryszczy, wągrów i stanów zapalnych. Struktura komórkowa gąbki tworzy idealną warstwę pianki, zapewniając równomierne golenie. Został poddany porównaniu z pędzlem do golenia z włosia borsuka i uzyskał taki sam wynik. Dzięki temu nasza wegańska gąbka, której nie testowano na zwierzętach, stanowi idealną alternatywę dla pędzla do golenia i chroni borsuki. Węgiel bambusowy zawiera węgiel aktywny oraz wiele minerałów zapewniających głębokie oczyszczenie – idealny skład pomagający usunąć nadmiar sebum często nagromadzony w okolicy mieszków włosowych. Węgiel bambusowy to równocześnie naturalny przeciwutleniacz pomagający zwalczać trudno dostępne bakterie powodujące trądzik, a tym samym zmniejszający ryzyko pojawia się wągrów i pryszczy. Gąbka Konjac pomaga zachować naturalne pH skóry, a jej delikatne właściwości peelingujące zapewniają naturalny połysk. Jest to wybór prawdziwego dżentelmena, gąbka pasuje bowiem doskonale do dłoni i miseczki do golenia. Ma średnicę ok. 8 cm i jest spakowana w wysokiej klasy opakowanie w twardej oprawie. Zalety gąbki do golenia „Konjac Gentleman`s” z węglem bambusowym: niszczy bakterie odpowiedzialne za trądzik Głęboko oczyszcza pory i usuwa wągry, zanieczyszczenia oraz sebum Tworzy doskonałą warstwę pianki zapewniając równomierne golenie Z delikatnym efektem peelingu, co zapewnia skórze naturalny połysk.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Dokładnie umyć gąbkę przed użyciem. Zalecamy zanurzyć gąbkę w wodzie i kilkakrotnie ją wycisnąć. Jeśli gąbka wyschnie, zanim użyjesz jej na swojej skórze, poczekaj, aż ponownie w pełni nasiąknie wodą. Dbaj o gąbkę w ramach codziennej pielęgnacji. Stosuj gąbkę rano i wieczorem — zawsze, gdy myjesz lub czyścisz twarz. Masuj delikatnie twarz i całe ciało okrężnymi ruchami, aby usunąć martwe komórki naskórka i dokładnie oczyścić skórę. Masowanie działa stymulująco na zmęczono skórę i wspomaga jej regenerację. Gąbka powinna posłużyć kilka tygodni; jednak jeśli zacznie wyglądać na zużytą lub ulegnie zniszczeniu, wymień ją na nową. Lepsza pielęgnacja gąbki zapewni jej dłuższą trwałość.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

  • Przed użyciem i po użyciu przepłucz gąbkę czystą wodą i wysusz ją na świeżym powietrzu (w tym celu użyj uchwytu do wieszania na gąbce!).
  • Nie wyżymaj gąbki, gdyż może ją to uszkodzić.
  • Sucha gąbka staje się twarda, dlatego przed ponownym użyciem musisz ją zmiękczyć, zanurzając ją zawsze w ciepłej wodzie.
  • Wyrzuć ją, gdy ulegnie zniszczeniu. Podczas utylizacji można ją przetworzyć na kompost. Jeśli nie zamierzasz więcej używać gąbki, możesz umieścić ją na dnie doniczki lub zakopać w ogrodzie! Zachowując wilgoć, gąbka może zapewnić odpowiednie nawadnianie roślin!
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać