Stop The Water While Using Me Waterless Żel pod prysznic 1 szt. 4260182513019 base-shot_pl

Stop The Water While Using Me Waterless Face & Body Wash Bar Żel pod prysznic

W magazynie
darmowa dostawa od 87,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 3 kwietnia a 6 kwietnia

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Oczyszczający
  • Cecha szczególna: Bez olejów mineralnych, Bez parafiny, Nie testowano na zwierzętach, Wegański, Bez silikonu
Dzięki naszemu Face & Body Wash Bar chronimy nasz cenny surowiec i całkowicie rezygnujemy z wody pochodzącej z tego składnika. Zamiast tego, przy wytwarzaniu produktu bez mydła opieramy się na wysokiej jakości i w 100% naturalnych składnikach, które oczyszczają, pielęgnują i ożywiają twarz i ciało. Wysokiej jakości olej kokosowy ma szczególnie nawilżające, wygładzające i odświeżające działanie oraz zapewnia chłodzące działanie na skórę. Łagodne środki powierzchniowo czynne zapewniają delikatne oczyszczanie i zapewniają dodatkowe nawilżenie. Wszystkie produkty Waterless są produkowane ręcznie w Niemczech i są w 100% wegańskie i biodegradowalne. Dzięki temu nie tylko oszczędzamy i chronimy naszą wodę, ale także ograniczamy niepotrzebne odpady opakowaniowe. Ponadto, część przychodów ze sprzedaży trafia do naszej inicjatywy DOBRE PROJEKTY WODNE. Stań się częścią naszej misji teraz i pomyśl o oszczędzaniu wody podczas aplikacji!
Kryteria Conscious
Użytkowanie
W celu idealnego wykorzystania - i zwiększenia tworzenia się piany - spłukać niewielką ilością wody i np. ściereczką do mycia, delikatnie wmasować, a następnie spłukać. Aby zwiększyć wydajność, po użyciu należy pozwolić na dobre wyschnięcie. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
Składniki
Olej kokosowo-siarczanowy (roślinny) sodu, alkohol cetearylowy (roślinny), olej kokosowy (kokosowy)*, skrobia tapioka (roślinna), sól morska (Maris Sal), olej z nasion Helianthus Annuus (słonecznikowy)*, wyciąg z owoców Capsicum Annuum*, Rosmarinus Officinalis (rozmaryn) Wyciąg z liści*, Oleinian Pca Glicerylu (rośliny), Kaprylan Glicerylu (rośliny), Stearoil Glutaminian sodu (rośliny), Węgiel drzewny w proszku (rośliny) * Składniki z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać