Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

sober Timeshift Serum do twarzy

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

pt., 29.10.2021

Szczegóły produktu

Serum Time Shift to wzmacniacz anti-aging na bazie zielonej herbaty i peptydów, działający w naskórku. Jako kosmetyczna alternatywa dla leczenia toksyną botulinową (botoksem), ta cudowna broń naszych badań działa w 2 fazach, zmniejszając do -46% widoczną głębokość zmarszczek. Do natychmiastowej, tymczasowej korekcji zmarszczek w celu uzyskania zawsze dostępnego, witalnego wyglądu. Pozytywne efekty nawet przy już zniszczonej lub starzejącej się skórze twarzy.
Twarz jest szczególnie narażona na ciągłe wpływy środowiska i często potrzebuje czegoś więcej niż tylko kremu na dzień i na noc. Wysokiej jakości serum składa się w 100% z koncentratu składników aktywnych dla maksymalnej wydajności. Kompleks peptydów z zielonej herbaty z 3 synergicznie uzupełniającymi się peptydami jest optymalnie transportowany przez składniki aktywne do głębszych warstw skóry. Redukuje produkcję neuroprzekaźników odpowiedzialnych za skurcz mięśni twarzy, a jednocześnie zwiększa produkcję kolagenu dla młodszego i witalnego wyglądu.
Początek działania następuje w ciągu godziny po zastosowaniu i utrzymuje się przez około 6 - 9 godzin. Przyjemnie lekka konsystencja serum nie pozostawia śladów na skórze. W przypadku regularnego stosowania przez co najmniej 60 dni do 46% mierzalna redukcja widocznej głębokości zmarszczek.


  • Certyfikat: VEGAN
Wysyłka i dostawa