-28%
Picture
-28%
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

sober Shave Wet Grooming Zestaw do golenia

Zwykle Dostawa:

pt., 3.12.2021 - wt., 7.12.2021

Szczegóły produktu

Czy to na początku przygody z goleniem klasycznym, czy też w celu ekologicznej modernizacji – golenia na mokro – zestaw do golenia na mokro Shave Wet Grooming Kit jest dla mężczyzn zawsze wyjątkowym prezentem. Pudełko prezentowe zawiera naszą czarną, wykonaną ze stali nierdzewnej maszynkę do golenia, wykonany z aluminium pędzel do golenia Silvertip Fibre, a także łagodzący skórę preparat po goleniu, który zapobiega pieczeniu, pryszczom i podrażnieniom skóry oraz zapewnia 24-godzinne nawilżenie.

Zestaw sober Shave Wet Grooming wyposażony jest w trzy luksusowe przybory do golenia i pielęgnacji skóry: idealny do zapoznania się z produktami z serii pielęgnacyjnej sober i doświadczenia perfekcyjnie ogolonej i zadbanej skóry.

Wszystkie produkty umieszczone są w oryginalnym opakowaniu sober. Preparat po goleniu jest dostarczany w naszej ekskluzywnej brązowo-matowej szklanej butelce.

Fantazyjny i wyjątkowy pomysł na prezent dla przyjaciela, taty lub klasycznie na urodziny – dostarczany w czarnym, metalowym pudełku sober.


  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Cecha szczególna: Bez olejów mineralnych, Bez alkoholu, Bez oleju palmowego, Nie testowano na zwierzętach, Bez parabenów, Bez PEG, Bez silikonu
  • Efekty: Chłodzący, Kojący, Nawilżający
Wysyłka i dostawa