Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

sober Gentle Facial Cleanser Płyn oczyszczający cerę

Zwykle Dostawa:

czw., 9.12.2021 - pon., 13.12.2021

Szczegóły produktu

Gentle Facial Cleanser to niezawierający surfaktantów łagodny preparat do oczyszczania twarzy z formułą 3 w 1: intensywnie oczyszcza twarz za pomocą błota kaolinowego i węgla aktywnego, nie wysuszając skóry. Naturalne błoto kaolinowe to znany od tysięcy lat składnik stosowany do mycia skóry. Wyciąg z czerwonych alg zapewnia nawilżające i przeciwdziałające podrażnieniom właściwości tego wegańskiego środka do oczyszczania twarzy. Zalecany do wszystkich rodzajów skóry
Dokładne oczyszczanie:
Gentle Facial Cleanser oczyszcza twarz delikatnie i intensywnie dzięki olejkom i glinie, usuwając zanieczyszczenia środowiskowe, pot, dym i niedoskonałości skóry. Węgiel aktywny oczyszcza pory skóry z bakterii i toksyn. W ten sposób zwalcza zaskórniki i pryszcze, co zapobiega ich rozwojowi.
Odświeżenie i ożywienie:
podczas oczyszczania twarzy składniki aktywne przenikają głęboko w oczyszczone pory. Ekstrakt z czerwonych alg działa trwale regulująco na skórę, dzięki czemu nie jest ona już tłusta i błyszcząca. Witamina E, pantenol i olej z awokado zapewniają natychmiast zauważalną pielęgnację skóry i aktywują budowę nowych komórek już podczas oczyszczania.


  • Certyfikat: VEGAN
Wysyłka i dostawa