Picture
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Silk'n FaceTite Prestige Korekcja zmarszczek

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

pt., 29.10.2021

Szczegóły produktu

To urządzenie anti-aging napina skórę, redukuje zmarszczki i kurze łapki oraz naprawia włókna kolagenu i elastyny – a wszystko to bez ingerencji chirurgicznej. Efektem jest wygładzona, młodo wyglądająca, promienna skóra. FaceTite Prestige jest bezprzewodowy, więc możesz go używać zawsze i wszędzie. Idealny również w podróży. Ponadto zestaw zawiera wszystkie narzędzia do przeprowadzenia kompletnego zabiegu FaceTite, w tym silikonową szczoteczkę do oczyszczania twarzy Silk’n Bright oraz skoncentrowane serum hialuronowe Silk’n Hyaluronic Serum.

Zawartość zestawu
1 x urządzenie anti-aging + 1 x szczoteczka do twarzy + 1 x serum do twarzy 30 ml
Użytkowanie
Nałóż niewielką ilość żelu Slider-Hyaluron (w zestawie) na powierzchnię zabiegową urządzenia. Zacznij od poziomu energetycznego 1 przez ok. 1–2 minuty i stopniowo zwiększaj intensywność, aby sprawdzić, do jakiego poziomu energetycznego czujesz się komfortowo. Przesuwaj urządzenie w przód i w tył ruchami liniowymi, poddając zabiegowi indywidualnie każdy obszar twarzy.
Składniki
Water, Glycerin,Propylen Glycol,Triethanolamine,Acrylates, Carbomer,Phenoxyethanol, Potassium Sorbat,Sodium Hyaluronate,Sodium Chlorid,Piroctone Olamine,Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin
Wysyłka i dostawa