Conscious
SEPAI Tune-It Serum do twarzy 2.7 ml 8436552301210 base-shot_pl

SEPAI Tune-It V6.8 Tan Prolong Serum do twarzy

W magazynie
Darmowa wysyłka

Zwykle Dostawa:

między 29 marca a 1 kwietnia

Szczegóły produktu
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Cecha szczególna: Przebadano dermatologiczne, Wegański
  • Certyfikat: PETA global animal test-free

Idealny przyspieszacz do opalania i preparat chroniący skórę. Ten koncentrat z peptydów typowych dla skóry stymuluje i reguluje powstawanie melaniny i zapewnia tym samym jednolity koloryt skóry. Już po czterech dniach stosowania poziom melaniny wzrasta o 180%. Aktywowane są antyoksydanty, a preparat chroni komórki przed szkodliwym działaniem promieniowania podczerwonego i UV.

Kryteria Conscious
Użytkowanie

Zdejmij nasadkę strzykawki i wciśnij całą zawartość do kremu lub serum marki SEPAI. Przyklej naklejkę z nazwą produktu w zaznaczonym miejscu. Jeśli masz problem z wyciśnięciem koncentratu ze strzykawki, ogrzewaj szczelnie zamkniętą strzykawkę w filiżance ciepłej wody przez około 5 minut, a następnie powtórz całą procedurę. Teraz wstrząśnij butelką z miksturą i nałóż niewielką ilość na oczyszczoną i suchą skórę. Stosuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi kremu lub serum SEPAI, z którym łączysz koncentrat. WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA Aby uzyskać bardziej intensywny wynik, zalecamy dodanie jednej strzykawki boostera Tan Pro do serum i produktu do końcowej pielęgnacji. Stosuj rano i wieczorem. Koncentratu nie należy łączyć z boosterem v6.12 WHITENING.

Składniki
Water, Butylene Glycol, Methyl Silanol Acetyl Tyrosine, Palmitoyl Tripeptide-40, Glycerin, Propanediol, Sodium Benzoate, Glyceryl Caprylate, Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Phenoxyethanol, Artemia Extract.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać