Picture
Image placeholder
Image placeholder

Rosental OrganicsKonjac Schwamm Grüner TeeGąbeczka do twarzy

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

sob., 26.06.2021

Szczegóły produktu

Korzeń dziwidła (Konnyaku) jest naturalnie bogatym w wilgoć włóknem roślinnym, które jest naturalnie alkaliczne i tym samym równoważy zawartość kwasu w skórze. Dziwidło jest znane z właściwości prozdrowotnych i jest stosowane w Azji od ponad 1500 lat. Od szóstego wieku jest również wykorzystywana w medycynie.

Pomaga walczyć z tłustą i zanieczyszczoną skórą.

NATURALNY: Gąbka RosentalOrganics Konjac jest w 100% naturalna, bez dodatków i wolna od parabenów, siarczanów, chemikaliów i innych toksyn, VEGE, produkt „zero waste”, ponieważ jest biodegradowalny i stanowi odnawialny surowiec.

RÓWNOWAGA pH: Bogate w wilgoć włókno roślinne gąbki Konjac, które jest naturalnie alkaliczne, zapewnia zrównoważoną zawartość kwasu w skórze.

PIELĘGNACJA I MASAŻ: Unikalna struktura siatkowa naszej gąbki Konjac delikatnie masuje skórę (naturalny peeling) i stymuluje krążenie krwi, a także powstawanie nowych komórek skóry – dzięki czemu skóra jest niezwykle czysta i odświeżona – całkowicie BEZ CHEMII!

ZASTOSOWANIE: Naturalna gąbka jest idealna do mycia i/lub oczyszczania, nawet do codziennego stosowania przy nadwrażliwej skórze. Dzięki delikatnemu złuszczaniu naturalna gąbka Konjac głęboko oczyszcza pory. CZARNA (węgiel bambusowy) do skóry zanieczyszczonej i tłustej. ZIELONA (zielona herbata) do skóry normalnej i mieszanej. CZERWONA (czerwona glina) do skóry dojrzałej i zmęczonej.

REZULTAT: Naturalne kosmetyki wegańskie do pielęgnacji twarzy i dekoltu. Już 1–2 tygodnie codziennego stosowania przywracają promienną i gładką cerę. RosentalOrganics Konjac Sponge zapobiega pryszczom i zanieczyszczeniom skóry i w naturalny sposób usuwa toksyny. Vege, bez chemikaliów.


  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Cecha szczególna: Bez olejów mineralnych, Bez parafiny, Nie testowano na zwierzętach, Bezzapachowy, Bez sulfatów, Bez acetonu, Bez PEG, Bez silikonu
  • Efekty: Masujący, Oczyszczający
Użytkowanie

Po użyciu gąbeczkę dokładnie umyć. Zalecamy zanurzenie jej w wodzie i kilkukrotne wyciśnięcie. Z początku jeszcze twarda, po nasączeniu wodą gąbeczka stopniowo mięknie i staje się bardzo mięciutka.

Gąbeczka jest idealna do mycia i oczyszczania, jest odpowiednia nawet do codziennego stosowania przy nadwrażliwej skórze. Dzięki unikalnej siatkowej strukturze gąbeczka delikatnie masuje skórę i pobudza krążenie krwi a także tworzenie się nowych komórek skóry – dzięki czemu skóra jest niezwykle czysta i odświeżona – całkowicie bez użycia chemii!

Nasza wskazówka: Przed oczyszczeniem okolic podbródka oraz nosa należy zmoczyć gąbeczkę pod gorąca wodą. Pozwoli to lepiej otworzyć pory skóry, aby łatwiej dotrzeć do typowych w tych miejsca zaskórników.

Po dokładnym wypłukaniu gąbeczkę najlepiej suszyć na powietrzu (do tego celu wyposażona jest w pętelkę).

Składniki
Naturalne włókna roślinne z korzenia konjac, zielona herbata
Wysyłka i dostawa