Slide 1 of 2
  • Picture
  • Image placeholder

Rosental OrganicsJade Roller Jade PrincessRoller do twarzy

Jeszcze 1 w magazynie
plus koszty wysyłki

Zwykle Dostawa:

wt., 27.04.2021

Szczegóły produktu

Odstresowujący masaż twarzy

Historia: Nefryt był używany przez chiński dwór cesarki od XII wieku i wówczas był zastrzeżony tylko dla uprzywilejowanych ludzi, ponieważ kamień ten jest wydobywany głęboko w ziemi i przypisuje się mu właściwości lecznicze. Od tamtej pory nefryt został włączony do tradycyjnej nauki medycyny chińskiej.

Przeciwdziała obrzękom wokół oczu i ma właściwości przeciwstarzeniowe

Masaż twarzy za pomocą wałka z nefrytu Jade Roller w przyjemny i relaksujący sposób pobudza krążenie krwi i metabolizm skóry. Wspomagany jest nawet przepływ limfy, a wszystko to prowadzi do osiągnięcia gładkiej cery i wyostrzonych konturów twarzy. Regularny masaż wałkiem działa jak drenaż limfatyczny i przyspiesza odprowadzanie zastojów płynów. Łagodzenie obrzęków skóry twarzy + działanie odstresowujące sprawiają, że twarz wygląda młodziej i szczuplej oraz jest odświeżona, czego efekt jest szczególnie widoczny w okolicach oczu. Dlatego wałek nefrytowy Jade Princess Roller jest idealny do łagodzenia obrzęków oczu i podkrążonych oczu (po krótkiej nocy).

Ważne: Działanie chłodzące trwale zapobiega problemom z zatokami. Energetyzujący i leczniczy nefryt jest kamieniem o właściwościach energetycznych i kiedy dotyka ludzkiego ciała, dwa kręgi energetyczne łączą się. W szczególności należy go stosować do twarzy, ponieważ tam energie są najsilniejsze i dzięki temu można osiągnąć największe efekty energetyczne. W przypadku masażu ciała odpowiedni jest także wałek nefrytowy Jade Princess Roller, który może dodatkowo wzmocnić swoje działanie. Równowaga wszystkich zmysłów może na nas wpłynąć niczym mała oaza spokoju w codziennym zgiełku. Efekt leczniczy przywraca równowagę ciała i energii, które emanują harmonią.


  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Cecha szczególna: Bez olejów mineralnych, Bez parafiny, Nie testowano na zwierzętach, Bezzapachowy, Bez sulfatów, Bez acetonu, Bez PEG, Bez silikonu
  • Efekty: Anti-Aging, Odprężający
Użytkowanie

Kiedy stosować?

Rollera Jade można używać o każdej porze i z dowolną częstotliwością. Jednak aby uzyskać widoczne efekty, najlepiej wykonuj masaż rollerem co najmniej 5 razy w tygodniu przez 5-10 minut.

Najlepiej przed zastosowaniem wieczorem dokładnie oczyść skórę twarzy. Następnie nałóż Hyaluron Supreme i delikatnie wmasuj w skórę za pomocą rollera Jade Princess. W efekcie naturalne substancje czynne kwasu hialuronowego mają bardzo skuteczne działanie, ponieważ skóra je idealnie wchłania.

Jak i gdzie?

Przyłóż roller do środkowej części twarzy i lekko dociskając przetaczaj go poziomo w kierunku skroni/uszu. Najlepiej zacznij przy oczach i schodź do podbródka. Masowanie obszaru od podbródka do obojczyka (w tym przypadku pionowo) pomaga zredukować podwójny podbródek.

WSKAZÓWKA: Przechowywanie rollera w lodówce sprawia, że jego działanie jest efektywniejsze, a chłodny dotyk rollera orzeźwia skórę.

Składniki
Jadeit
Wysyłka i dostawa