Oral-B Teen White Elektryczna szczoteczka do zębów 1 szt. 4210201177760 base-shot_pl

Oral-B Teen White Elektryczna szczoteczka do zębów

Brak w magazynie
Szczegóły produktu

Szczoteczka do zębów Oral-B Teen jest idealna dla nastolatków od 12. roku życia i dzięki końcówce do szczoteczek elektrycznych Ortho Care pomaga w czyszczeniu zębów z aparatem ortodontycznym. Rączka elektrycznej szczoteczki do zębów dla nastolatków poprawia nawyki szczotkowania i łączy się z aplikacją Oral-B, aby dać Ci informację zwrotną w czasie rzeczywistym, zapewniając tym samym lepsze rezultaty szczotkowania. Podczas poprawiania stylu szczotkowania, unikatowa, okrągła główka szczoteczki Oral-B wykonuje całą resztę. Usuwa nawet o 100% płytki nazębnej więcej niż tradycyjna ręczna szczoteczka do zębów, zapewnia zdrowsze dziąsła i rozjaśnia uśmiech od pierwszego dnia stosowania, usuwając przebarwienia powierzchniowe. Szczoteczka do zębów pomaga dodatkowo chronić delikatne dziąsła za pomocą wizualnej kontroli nacisku. W przypadku zbyt dużej siły nacisku zmniejsza się prędkość szczotkowania. SmartCoaching marki Oral-B Teen poprawia nawyki szczotkowania i zdrowie jamy ustnej. Nic dziwnego, że Oral-B jest marką szczoteczek do zębów nr 1, którą najczęściej zalecają stomatolodzy na całym świecie. W dostawie zawarto: 1 uchwyt Teen do wielokrotnego ładowania w kolorze białym, 1 stacja ładująca, 1 końcówka do szczoteczek elektrycznych Ortho Care do aparatów ortodontycznych, 1 końcówka do szczoteczek elektrycznych Sensi UltraThin do wyjątkowo delikatnego szczotkowania.
Elektryczną szczoteczkę do zębów z możliwością ponownego naładowania Oral-B Teen można używać z następującymi końcówkami do szczoteczek elektrycznych Oral-B: CrossAction, 3DWhite, Sensi UltraThin, Sensitive, Precision Clean, Tiefenreinigung (głębokie oczyszczanie), TriZone, Ortho Care.

Kryteria Conscious
Użytkowanie
Jak stosować elektryczną szczoteczkę do zębów? Nałóż pastę do zębów na zwilżoną główkę szczoteczki. Przyłóż szczoteczkę do zębów i włącz jej uchwyt. Powoli przesuwaj główkę szczoteczki kolejno po zębach. Trzymaj główkę szczoteczki w jednym miejscu przez kilka sekund, zanim przesuniesz ją do następnego zęba. Myj dziąsła i zęby, najpierw zewnętrzne strony, następnie wewnętrzne, a na koniec okolice żuchwy.
Wysyłka i dostawa
To może Ci się spodobać