Slide 1 of 1
  • Picture

Oils of HeavenNatural Marula Face OilOlejek do twarzy

Brak w magazynie

Zwykle Dostawa:

sob., 22.05.2021

Szczegóły produktu

Olej Marula wchłania się szybko i jest bogaty w wartościowe składniki odżywcze jak witamina E (tokoferol) i C oraz antyoksydanty, a także w podstawowe kwasy tłuszczowe.
Ten tłoczony na zimno olej Marula pochodzi z etycznych źródeł i nadaje się do każdego rodzaju cery, także wrażliwej oraz przetłuszczonej.

O OOH! OILS OF HEAVEN
Zainspirowany kultywowanymi od stuleci tradycyjnymi rytuałami piękności różnych kultur, prowadził poszukiwania naturalnego dostępu do piękności, do kilku wartych uwagi światowych tajemnic dotyczących pielęgnacji skóry. Naturalne i biologiczne olejki tej linii pochodzą od nienaruszających równowagi ekologicznej, pracujących w etyczny sposób dostawców, którzy wspierają lokalne społeczności. Olejki serii Oils of Heaven są dostarczane w swojej najczystszej formie i zawierają skuteczne składniki odżywcze, takie jak wysoce skoncentrowane witaminy oraz kwasy tłuszczowe, które są specjalnie dostosowane do potrzeb cery. Dzięki naturalnym właściwościom terapeutycznym oraz regeneracyjnym olejki pomagają ukoić skórę, ochronić, a także zregenerować poprzez połączenie najnowszych odkryć w zakresie dermatologii i najstarszej wiedzy dotyczącej pielęgnacji cery. Dla większego Ooh w naszym życiu!


  • Certyfikat: Leaping Bunny, VEGAN
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Cecha szczególna: Nie testowano na zwierzętach, Wegański
  • Efekty: Nawilżający, Regenerujący
Użytkowanie

Stosować rano i wieczorem po umyciu twarzy na jeszcze wilgotnej skórze. Nabrać kilka kropel olejku na opuszek palca i delikatnie wmasować go w twarz, szyję i dekolt.

Składniki
Sclerocarya Birrea Kernel Oil
Wysyłka i dostawa