Picture
Image placeholder

NIVEA SUN UV Dry Protect Sport LSF 50 Spray do opalania

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

Zwykle Dostawa:

czw., 28.10.2021

Szczegóły produktu
Nowy spray do opalania NIVEA SUN UV Dry Protect z filtrem SPF 50 odświeża skórę lekką, niewidoczną mgiełką i zapewnia natychmiastową, wysoce skuteczną ochronę UVA/UVB. Transparentna formuła pozostawia przyjemne uczucie suchości na skórze, ponieważ natychmiast się wchłania, nie klei się i nie pozostawia tłustych ani białych śladów. Odświeżenie dla wszystkich, którzy są ciągle w ruchu: spray do opalania UV Dry Protect.

  • UV-Schutz: SPF 50+
  • Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje cery
  • Efekty: Ochronny, Szybkoschnący, Efekt orzeźwienia
Użytkowanie
Zadbaj o odpowiednią warstwę kremu: co dwie godziny i zawsze po kąpieli należy na nowo nanosić warstwę produktu do ochrony przed słońcem. Trzeba bowiem pamiętać, że może ona zostać usunięta wskutek pocenia się, podczas zabawy i podczas kąpieli. Uwaga, po ponownym użyciu kremu ochrona przed słońcem nie działa od początku: Ponowne zastosowanie kremu ma na celu utrzymanie czasu ochrony własnej. Co najważniejsze: użyj odpowiedniej ilości. Tylko w ten sposób można osiągnąć odpowiedni współczynnik ochrony przeciwsłonecznej. Dodatkowo należy pamiętać o tym, aby już od samego początku wybierać współczynnik ochrony przeciwsłonecznej, który chroni Twoją skórę przez cały dzień.
Składniki
Butane, PropaneIsobutane, C12-15 Alkyl Benzoate, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Dibutyl Adipate, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl, Triazine, Acrylates/Octylacrylamide, Copolymer, Ethylhexyl, Triazone, Tocopherol, Aqua,Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Geraniol, Methyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Parfum
Wysyłka i dostawa