Lunette Menstrual Cup Kubeczek menstruacyjny 1 szt. 6438458000657 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Lunette Menstrual Cup Orange 2 Kubeczek menstruacyjny

1
szt.

111,86 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

111,86 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 28 września a 30 września

Szczegóły produktu
Kubeczek menstruacyjny Lunette jest kubeczkiem z silikonu medycznego w kształcie dzwonka. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i brak zapachu w trakcie menstruacji. Kubeczek menstruacyjny Lunette jest wielokrotnego użytku i wystarcza na kilka lat. Kubeczek menstruacyjny Lunette jest dostępny w dwóch rozmiarach - Model 1 do skąpych i umiarkowanych krwawień oraz model 2 do normalnych i obfitych krwawień.
Pokaż więcej
Użytkowanie

Sześć prostych kroków: to łatwiejsze niż myślisz, aby dowiedzieć się, jak używać kubeczka menstruacyjnego, nawet jeśli na początku czujesz się lekko wystraszona.
1. Mycie rąk: Umyj ręce i oczyść kubeczek menstruacyjny Lunette za pomocą produktu oczyszczającego Cup Cleanser.
2. Zwijanie i trzymanie: Złóż kubeczek, aby zrobił się płaski, a następnie zwiń na pół tworząc kształt litery C.
3. Wkładanie: Wybierz wygodną dla siebie pozycję i zrelaksuj się. Trzymaj zwinięty kubeczek i wprowadź go do pochwy zaczynając od obręczy.
4. Noszenie i uczenie się: Wypróbuj różne możliwości zwijania, które podkreślają punkt wprowadzenia: Większość stosuje typowe zwinięcie w literę C. Istnieje jednak wiele sposobów, aby zwinąć Lunette.
5. Wyciąganie i opróżnianie: Chwyć dno kubeczka i naciśnij je ostrożnie, aby osłabić uszczelnienie – nie ciągnij za węższą część, która tylko wzmacnia przyssanie. Wylej zawartość kubeczka do toalety.
6. Oczyszczanie i dezynfekcja: Kubeczek menstruacyjny Lunette należy czyścić przed i po menstruacji, a także po opróżnieniu. Umyj go za pomocą gorącej wody i płynu do czyszczenia Lunette Cup Cleanser, który został opracowany specjalnie do kubeczków silikonowych.

Pokaż więcej
Składniki
Silikon medyczny, pigment
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik