Lunette Menstrual Cup Kubeczek menstruacyjny 1 szt. 6438458000671 base-shot_pl
Image placeholder
Image placeholder

Lunette Menstrual Cup Gelb 2 Kubeczek menstruacyjny

1
szt.

111,86 zł / 1 szt.,

zawiera VAT

111,86 zł

Do 2 DARMOWYCH PRÓBEK do każdego zamówienia

W magazynie
darmowa dostawa od 129,00 zł

Zwykle Dostawa:

między 30 września a 4 października

Szczegóły produktu
Kubeczek menstruacyjny Lunette jest kubeczkiem w kształcie dzwonka z silikonu medycznego. Zapewnia bezpieczną, wygodną i bezzapachową miesiączkę. Kubeczek menstruacyjny Lunette jest wielokrotnego użytku i wystarcza na kilka lat. Kubeczek menstruacyjny Lunette jest dostępny w dwóch rozmiarach - Model 1 dla skąpych i umiarkowanych krwawień i model 2 dla normalnych i obfitych krwawień.
Pokaż więcej
Użytkowanie

Sześć prostych kroków: to łatwiejsze niż myślisz, aby dowiedzieć się, jak używać kubeczka menstruacyjnego, nawet jeśli na początku czujesz się lekko zawstydzona.
1. Mycie rąk: Umyj ręce i oczyść kubeczek menstruacyjny Lunette za pomocą produktu oczyszczającego do kubeczka.
2. Zwijanie i trzymanie: Zwiń kubeczek do siebie, aby zrobił się płaski, a następnie na pół tworząc literkę C.
3. Umieszczanie: Wybierz wygodną dla siebie pozycję i zrelaksuj się. Trzymaj zwinięty kubeczek i wprowadź go najpierw obręczą do pochwy.
4. Noszenie i uczenie się: Wypróbuj różne możliwości zwijania, które podkreślają punkt wprowadzenia: Większość stosuje typowe zwinięcie w literkę C. Istnieje jednak wiele sposobów, aby zwinąć Lunette.
5. Wyjmowanie i opróżnianie: Chwyć dno kubka i naciśnij go ostrożnie, aby złamać uszczelnienie – nie ciągnij za łodyżkę, która tylko wzmacnia przyssanie. Wylej zawartość pojemnika do toalety.
6. Oczyszczanie i dezynfekcja: Kubeczek menstruacyjny Lunette należy czyścić przed i po okresie, a także po opróżnieniu. Umyj go za pomocą gorącej wody i płynu do czyszczenia Lunette Cup Cleanser, który został opracowany specjalnie dla kubków silikonowych.

Pokaż więcej
Składniki
Silikon medyczny, pigment
Pokaż więcej
Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa

Dostawa przez: Poczta Polska

Prawo zwrotu w ciągu 120 dni

Bezpłatna przesyłka zwrotna

Metody płatności: Przelewy24, blik